MECZ
04.04.19 | 2. runda | Arlinda Rushiti | Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-2 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Arlinda Rushiti | Anastasiya Poplavska | |
1. podanie % | 30/41 (73%) | 31/50 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/30 (80%) | 15/31 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/11 (82%) | 10/19 (53%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/50 (50%) | 8/41 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arlinda Rushiti | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arlinda Rushiti | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arlinda Rushiti | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arlinda Rushiti | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arlinda Rushiti vs. Anastasiya Poplavska - Wzajemne mecze
04.04.19 | 2. runda | Arlinda Rushiti | Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Arlinda Rushiti form & Anastasiya Poplavska form
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anastasiya Poplavska - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | - Anastasiya Poplavska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuching - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |