MECZ
28.01.20 | 1. runda | Andjela Jocovic | Arisha Ladhani | 6-0, 6-1 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Andjela Jocovic | Arisha Ladhani | |
1. podanie % | 14/36 (39%) | 23/34 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 11/14 (79%) | 8/23 (35%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/22 (77%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/34 (62%) | 8/36 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 49/70 (70%) | 21/70 (30%) |
Double foul | ||
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arisha Ladhani | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Andjela Jocovic | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Arisha Ladhani | |
Andjela Jocovic | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Arisha Ladhani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andjela Jocovic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Arisha Ladhani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Andjela Jocovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Arisha Ladhani | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Andjela Jocovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Arisha Ladhani | |
0-0, 15-0 | ||
Andjela Jocovic | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Serbia
11.01.01, 23 lat
11.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
27.09.96, 27 lat
27.09.96, 27 lat
Andjela Jocovic vs. Arisha Ladhani - Wzajemne mecze
28.01.20 | 1. runda | Andjela Jocovic | Arisha Ladhani | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Andjela Jocovic form & Arisha Ladhani form
Andjela Jocovic - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.21 Klasyf. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - krecz | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.21 2. runda | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.02.21 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.12.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.12.20 Klasyf. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.12.20 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.12.20 Klasyf. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.20 Klasyf. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Arisha Ladhani - ostatnie mecze
W15 Brossard - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dylan Gelber | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Schmidt | 1-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nell Miller | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Sandy Sharaf | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Aliona Falei | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Dayeon Back | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. On Yu Choi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Teah Chavez | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Colorado - twarda | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Anna Morgina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
04.06.22 1. runda | vs. Daianne Hayashida | 6-4, 2-6, 0-4, - Arisha Ladhani - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.20 Klasyf. | vs. Juliane Triebe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Amel Sammari | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Andjela Jocovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Elle Christensen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Shelby Prince | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Aubane Droguet | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Alexandra Anttila | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Rut Galindo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Melisa Morales | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Sarah Lee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu |