MECZ
18.07.16 | 1. runda | Arina Taluenko | Viktoryia Mun | 4-6, 6-4, 6-4 | Astana | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Arina Taluenko | Viktoryia Mun | |
1. podanie % | 54/98 (55%) | 57/105 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/54 (69%) | 35/57 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/44 (27%) | 16/48 (33%) |
Zdobyte break-ball | 8/11 (73%) | 7/11 (64%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/105 (51%) | 49/98 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/203 (51%) | 100/203 (49%) |
Double foul | 19 | 13 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kazachstan
10.01.99, 25 lat
10.01.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
14.12.94, 29 lat
12512 $
14.12.94, 29 lat
12512 $
Arina Taluenko vs. Viktoryia Mun - Wzajemne mecze
18.07.16 | 1. runda | Arina Taluenko | Viktoryia Mun | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Astana | twarda |
Arina Taluenko form & Viktoryia Mun form
Arina Taluenko - ostatnie mecze
Almaty - twarda | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 7-66, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 1. runda | vs. Milena Amedieva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Goloputova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Veronika Kapshay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Karin Kennel | 2-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Chinatsu Shimizu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.16 Klasyf. | vs. Minami Akiyama | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
21.11.16 1. runda klasyf. | vs. Minami Shuto | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
19.10.16 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.16 1. runda | vs. Lu Yu | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
12.10.16 2. runda | vs. Katharina Lehnert | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.16 1. runda | vs. Sasha Alexander | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.16 Klasyf. | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda | vs. Komola Umarova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
27.09.16 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
26.07.16 1. runda | vs. Vera Lapko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
20.07.16 2. runda | vs. Marta Paigina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.16 1. runda | vs. Viktoryia Mun | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
25.04.16 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.04.16 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
20.01.16 2. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.16 1. runda | vs. Polina Merenkova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
05.10.15 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
28.09.15 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
14.09.15 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
27.07.15 2. runda | vs. Natela Dzalamidze | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.15 1. runda | vs. Sofia Smagina | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Viktoryia Mun - ostatnie mecze
Almaty - halowa | ||||
30.01.17 Klasyf. | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bolatova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
24.01.17 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.17 Klasyf. | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
02.10.16 1. runda | vs. Arina Folts | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
28.09.16 2. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda | vs. Lizaveta Hancharova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda | vs. Anna Pribylova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
05.09.16 Klasyf. | vs. Alexandra Pisareva | 6-71, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Ksieniia Rudenko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Elina Vikhryanova | 6-75, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
25.07.16 Klasyf. | vs. Olga Puchkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Laura Barbu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
18.07.16 1. runda | vs. Arina Taluenko | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.16 Klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.06.16 2. runda klasyf. | vs. Polina Smolskaya | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
07.06.16 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.16 2. runda klasyf. | vs. Yana Ulyanava | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.06.16 Klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
27.04.16 2. runda | vs. Sung-Hee Han | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.04.16 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.16 Klasyf. | vs. Tamara Cherkassova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.04.16 1. runda klasyf. | vs. Anjelika Vlasenkova | 6-0, Anjelika Vlasenkova - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.04.16 1. runda | vs. Sarvinoz Saidhujaeva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.15 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |