INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ipek Soylu vs. Arianne Hartono - Wzajemne mecze
02.03.19 | Półfinał | Arianne Hartono | Ipek Soylu | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Ipek Soylu form & Arianne Hartono form
Ipek Soylu - ostatnie mecze
W60 Nantes - halowa | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Alice Robbe | 1-2, - Ipek Soylu - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.21 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Petra Marcinko | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.21 1. runda | vs. Sina Herrmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-2, 0-2, - Ipek Soylu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Piter | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Magdalena Hedrzak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.19 Finał | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Johana Markova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Denisa Satralova | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Torino - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Yuki Naito | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
23.06.19 Finał | vs. Katherine Sebov | 6-72, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.19 Półfinał | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Karolina Berankova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.06.19 Finał | vs. Yue Yuan | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.06.19 Półfinał | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Mari Osaka | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Akiko Omae | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |
Arianne Hartono - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shelby Rogers | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 4-3, Moyuka Uchijima - krecz | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Daria Saville | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Salakthip Ounmuang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Heather Watson | 6-72, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Maria Timofeeva | 7-610, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jana Fett | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Yue Yuan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
24.09.23 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mai Hontama | 7-62, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Misaki Doi | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu |