INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Komardina vs. Arianne Hartono - Wzajemne mecze
20.03.19 | 1. runda | Arianne Hartono | Anastasiya Komardina | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Anastasiya Komardina form & Arianne Hartono form
Anastasiya Komardina - ostatnie mecze
W25 Sozopol - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
14.09.20 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
21.08.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.08.20 2. runda | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Arianne Hartono - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shelby Rogers | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 4-3, Moyuka Uchijima - krecz | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Daria Saville | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Salakthip Ounmuang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Heather Watson | 6-72, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Maria Timofeeva | 7-610, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jana Fett | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Yue Yuan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
24.09.23 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mai Hontama | 7-62, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Misaki Doi | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu |