Arantxa Rus vs. Varvara Flink 03.03.2020

Arantxa Rus vs. Varvara Flink 03.03.2020 - Abierto GNP Seguros - Monterrey - porównanie

MECZ

03.03.201. rundaArantxa Rus Varvara Flink 4-3, - krecz Mexico Monterrey twarda

STATYSTYKA MECZU

Arantxa RusVarvara Flink
1. podanie %23/26 (88%)7/19 (37%)
Punkty zdobyte z 1. podania14/23 (61%)2/7 (29%)
Punkty zdobyte z 2. podania2/3 (67%)9/12 (75%)
Zdobyte break-ball1/2 (50%)1/2 (50%)
Punkty zdobyte przez return8/19 (42%)10/26 (38%)
Zdobyte punkty – razem24/45 (53%)21/45 (47%)
Double foul02
Asy10

STATYSTYKA MECZU

1
Arantxa Rus Arantxa Rus serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40
1-0Varvara Flink Varvara Flink serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Arantxa Rus Arantxa Rus serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-1Varvara Flink Varvara Flink serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus serve3-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
3-2Varvara Flink Varvara Flink serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Arantxa Rus Arantxa Rus serve3-3
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
4-3Varvara Flink Varvara Flink serve
0-0
- krecz

Arantxa Rus
Holandia
13.12.90, 29 lat




70
869
1438899 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
13.12.96, 23 lat




149
415
282798 $
Varvara Flink
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Arantxa Rus vs. Varvara Flink - Wzajemne mecze

03.03.201. rundaArantxa RusVarvara Flink4-3, Varvara Flink - kreczszczegóły meczuMexico Monterrey twarda
17.09.18Klasyf.Varvara FlinkArantxa Rus6-1, 3-6, 7-66 szczegóły meczuRepublic of Korea Seoul twarda

Arantxa Rus - ostatnie mecze

Mexico Monterrey - twarda
07.03.20
Półfinał
vs. Elina Svitolina0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
06.03.20
Ćwierćfinał
vs. Rebecca Peterson6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
05.03.20
2. runda
vs. Lauren Davis7-5, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
03.03.20
1. runda
vs. Varvara Flink4-3, Varvara Flink - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Mexico Acapulco - twarda
24.02.20
1. runda
vs. Nao Hibino3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt W100 Cairo - twarda
15.02.20
Półfinał
vs. Lesya Tsurenko5-7, 0-6 porażkaszczegóły meczu
14.02.20
Ćwierćfinał
vs. Kurumi Nara6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
13.02.20
2. runda
vs. Ane Mintegi Del Olmo6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
12.02.20
1. runda
vs. Daria Snigur6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland Fed Cup - ceglana
08.02.20
vs. Aliaksandra Sasnovich6-0, 5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
07.02.20
vs. Aryna Sabalenka2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
France W60 Andrezieux - halowa
02.02.20
Finał
vs. Ysaline Bonaventure4-6, 6-73 porażkaszczegóły meczu
02.02.20
Półfinał
vs. Natalia Vikhlyantseva6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
31.01.20
Ćwierćfinał
vs. Anna-Lena Friedsam6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
30.01.20
2. runda
vs. Raluca Georgiana Serban6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
29.01.20
1. runda
vs. Elena Gabriela Ruse4-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
22.01.20
2. runda
vs. Madison Keys6-73, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.01.20
1. runda
vs. Magda Linette1-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Hobart - twarda
12.01.20
Klasyf.
vs. Christina Mchale4-6, 6-4, 3-6 porażkaszczegóły meczu
11.01.20
1. runda klasyf.
vs. Alexa Glatch6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
France Limoges - halowa
18.12.19
1. runda
vs. Ana Bogdan5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
USA W25 Orlando - ceglana
17.11.19
Finał
vs. Irina Fetecau6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
16.11.19
Półfinał
vs. Stephanie Wagner6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
15.11.19
Ćwierćfinał
vs. Claire Liu7-61, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
14.11.19
2. runda
vs. Dasha Ivanova6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
13.11.19
1. runda
vs. Gabriela Talaba0-6, 6-2, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
Luxembourg W25 Petange - halowa
03.11.19
Finał
vs. Laura-Ioana Paar6-3, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
02.11.19
Półfinał
vs. Sofya Lansere6-3, 4-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
01.11.19
Ćwierćfinał
vs. Harmony Tan6-3, 7-67 zwycięstwoszczegóły meczu
31.10.19
2. runda
vs. Eleonora Molinaro6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu

Varvara Flink - ostatnie mecze

Mexico Monterrey - twarda
03.03.20
1. runda
vs. Arantxa Rus3-4, - Varvara Flink - kreczporażkaszczegóły meczu
01.03.20
Klasyf.
vs. Anna Schmiedlova2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
29.02.20
1. runda klasyf.
vs. Fernanda Contreras Gomez6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
UAE Dubai - twarda
15.02.20
1. runda klasyf.
vs. Anna Danilina6-2, 4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Thailand Hua Hin - twarda
11.02.20
1. runda
vs. Lin Zhu4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Thailand W25 Nonthaburi - twarda
04.02.20
1. runda
vs. Mai Napatt Nirundorn6-1, 5-7, - Varvara Flink - kreczporażkaszczegóły meczu
Thailand W25 Nonthaburi - twarda
30.01.20
2. runda
vs. Supapitch Kuearum6-0, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
29.01.20
1. runda
vs. Momoko Kobori6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
16.01.20
2. runda klasyf.
vs. Destanee Aiava1-6, 7-63, 4-6 porażkaszczegóły meczu
14.01.20
1. runda klasyf.
vs. Oceane Dodin7-63, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Brisbane - twarda
04.01.20
1. runda klasyf.
vs. Storm Sanders2-6, 6-2, 4-6 porażkaszczegóły meczu
France W80 Poitiers - halowa
24.10.19
2. runda
vs. Giulia Gatto-Monticone6-2, 5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
22.10.19
1. runda
vs. Viktoria Kuzmova7-63, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Moscow - halowa
13.10.19
2. runda klasyf.
vs. Gabriela Dabrowski3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.10.19
1. runda klasyf.
vs. Bethanie Mattek-Sands6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Uzbekistan Tashkent - twarda
22.09.19
Klasyf.
vs. Liudmila Samsonova3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
21.09.19
1. runda klasyf.
vs. Naomi Broady6-3, 3-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Japan Osaka - twarda
19.09.19
2. runda
vs. Yulia Putintseva1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
17.09.19
1. runda
vs. Nao Hibino6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
15.09.19
Klasyf.
vs. Katarzyna Kawa6-1, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
14.09.19
1. runda klasyf.
vs. Mai Hontama6-3, 6-710, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Japan Hiroshima - twarda
12.09.19
2. runda
vs. Sara Sorribes Tormo3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
10.09.19
1. runda
vs. Kristina Kucova6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
USA New Haven - twarda
05.09.19
3. runda
vs. Astra Sharma5-7, 1-6 porażkaszczegóły meczu
04.09.19
2. runda
vs. Rosalie Van Der Hoek6-2, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
02.09.19
1. runda
vs. Haley Giavara6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
USA New York - twarda
22.08.19
2. runda klasyf.
vs. Shilin Xu3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
20.08.19
1. runda klasyf.
vs. Paula Ormaechea3-6, 6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA W60 Concord - twarda
13.08.19
1. runda
vs. En Shuo Liang6-2, 4-6, 6-711 porażkaszczegóły meczu
Latvia Jurmala - ceglana
23.07.19
1. runda
vs. Anastasija Sevastova2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
<