INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arantxa Rus vs. Valeria Savinykh - Wzajemne mecze
26.10.23 | 2. runda | Arantxa Rus | Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W100 Les | twarda |
02.11.18 | Półfinał | Arantxa Rus | Valeria Savinykh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Wirral | halowa |
09.05.11 | Półfinał | Arantxa Rus | Valeria Savinykh | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Saint Gaudens | ceglana |
Arantxa Rus form & Valeria Savinykh form
Arantxa Rus - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Valeria Savinykh - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jamie Loeb | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Eva Lys | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 6-78, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Arantxa Rus | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Magda Linette | 7-5, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alina Korneeva | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Gao | 7-5, 4-2, Xinyu Gao - krecz | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aoi Ito | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Nao Hibino | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |