Arantxa Rus vs. Lizette Cabrera 17.11.2017

Arantxa Rus vs. Lizette Cabrera 17.11.2017 - OEC Taipei WTA Challenger - Taipei - porównanie

MECZ

17.11.17ĆwierćfinałArantxa Rus Lizette Cabrera 6-1, 6-0 Taipei (CHN) Taipei dywanowa

STATYSTYKA MECZU

Arantxa RusLizette Cabrera
1. podanie %31/41 (76%)25/43 (58%)
Punkty zdobyte z 1. podania24/31 (77%)10/25 (40%)
Punkty zdobyte z 2. podania5/10 (50%)4/18 (22%)
Zdobyte break-ball6/9 (67%)0/2 (0%)
Punkty zdobyte przez return29/43 (67%)12/41 (29%)
Zdobyte punkty – razem58/84 (69%)26/84 (31%)
Double foul06
Asy30

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Lizette Cabrera Lizette Cabrera serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus serve1-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40
2-0Lizette Cabrera Lizette Cabrera serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus serve3-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-0Lizette Cabrera Lizette Cabrera serve
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
Arantxa Rus Arantxa Rus serve4-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
5-1Lizette Cabrera Lizette Cabrera serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-1
2
Arantxa Rus Arantxa Rus serve0-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
1-0Lizette Cabrera Lizette Cabrera serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus serve2-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-0Lizette Cabrera Lizette Cabrera serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus serve4-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
5-0Lizette Cabrera Lizette Cabrera serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
6-0

Arantxa Rus
Holandia
13.12.90, 27 lat




106
617
1068298 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
19.12.97, 20 lat




153
390
166340 $
Lizette Cabrera
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Arantxa Rus vs. Lizette Cabrera - Wzajemne mecze

17.11.17ĆwierćfinałArantxa RusLizette Cabrera6-1, 6-0 szczegóły meczuTaipei (CHN) Taipei dywanowa
09.09.171. runda klasyf.Lizette CabreraArantxa Rus6-2, 4-6, 6-3 szczegóły meczuJapan Tokyo twarda

Arantxa Rus - ostatnie mecze

Holland 's-Hertogenbosch - trawiasta
13.06.18
2. runda
vs. Coco Vandeweghe6-74, 3-6 porażkaszczegóły meczu
11.06.18
1. runda
vs. Ekaterina Alexandrova6-75, 6-4, 7-67 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - ceglana
27.05.18
1. runda
vs. Sloane Stephens2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
25.05.18
Klasyf.
vs. Deborah Chiesa6-75, 2-6 porażkaszczegóły meczu
24.05.18
2. runda klasyf.
vs. Julia Grabher6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
22.05.18
1. runda klasyf.
vs. Manon Arcangioli6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
France Saint Gaudens - ceglana
19.05.18
Półfinał
vs. Quirine Lemoine6-77, 3-6 porażkaszczegóły meczu
18.05.18
Ćwierćfinał
vs. Viktoriya Tomova6-0, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
17.05.18
2. runda
vs. Jessica Pieri6-74, 6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
15.05.18
1. runda
vs. Amandine Hesse6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
France Cagnes Sur - ceglana
08.05.18
1. runda
vs. Ons Jabeur0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Morocco Rabat - ceglana
29.04.18
2. runda klasyf.
vs. Paula Badosa Gibert6-1, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
28.04.18
1. runda klasyf.
vs. Ons Jabeur6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Istanbul - ceglana
27.04.18
Ćwierćfinał
vs. Maria Sakkari3-6, 6-76 porażkaszczegóły meczu
26.04.18
2. runda
vs. Danka Kovinic2-6, 6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
24.04.18
1. runda
vs. Shuai Zhang6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
23.04.18
Klasyf.
vs. Elitsa Kostova6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
22.04.18
1. runda klasyf.
vs. Irina Khromacheva7-5, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Switzerland Lugano - ceglana
09.04.18
Klasyf.
vs. Alexandra Cadantu6-2, 4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
08.04.18
1. runda klasyf.
vs. Reka-Luca Jani6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
France Croissy Beaubourg - halowa
27.03.18
1. runda
vs. Olga Doroshina3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico Irapuato - twarda
16.03.18
Ćwierćfinał
vs. Kristina Kucova1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
14.03.18
2. runda
vs. Ellie Douglas7-63, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
12.03.18
1. runda
vs. Alexa Ryngler6-3, 6-74, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Indian Wells - twarda
05.03.18
1. runda klasyf.
vs. Madison Brengle3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico Acapulco - twarda
28.02.18
2. runda
vs. Sloane Stephens7-5, 6-76, 0-6 porażkaszczegóły meczu
27.02.18
1. runda
vs. Kayla Day4-6, 6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
25.02.18
Klasyf.
vs. Marie Bouzkova6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.02.18
1. runda klasyf.
vs. Olga Ianchuk6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Fed Cup - halowa
10.02.18
Rubber 1
vs. Venus Williams1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu

Lizette Cabrera - ostatnie mecze

United Kingdom Nottingham - trawiasta
10.06.18
Klasyf.
vs. Valeria Savinykh7-63, 5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.06.18
1. runda klasyf.
vs. Aleksandrina Naydenova6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Surbiton - trawiasta
05.06.18
1. runda
vs. Jana Fett1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
France Paris - ceglana
24.05.18
2. runda klasyf.
vs. Alexandra Dulgheru4-6, 6-4, 0-6 porażkaszczegóły meczu
23.05.18
1. runda klasyf.
vs. Junri Namigata6-4, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France Cagnes Sur - ceglana
05.05.18
1. runda klasyf.
vs. Margot Yerolymos4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Morocco Rabat - ceglana
28.04.18
1. runda klasyf.
vs. Ipek Soylu3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
USA Charlottesville - ceglana
26.04.18
1. runda
vs. Ashley Kratzer6-4, 3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
USA Dothan - ceglana
20.04.18
Ćwierćfinał
vs. Sesil Karatantcheva1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
19.04.18
2. runda
vs. Priscilla Hon6-2, 6-75, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
18.04.18
1. runda
vs. Deniz Khazaniuk6-0, 4-1, Deniz Khazaniuk - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Colombia Bogota - ceglana
09.04.18
1. runda
vs. Jasmine Paolini0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
08.04.18
Klasyf.
vs. Yana Sizikova6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
07.04.18
1. runda klasyf.
vs. Sabrina Santamaria6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico Monterrey - twarda
31.03.18
1. runda klasyf.
vs. Usue Maitane Arconada3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Canberra - ceglana
23.03.18
Ćwierćfinał
vs. Dalila Jakupovic2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
22.03.18
2. runda
vs. Kaylah Mcphee7-66, 3-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
21.03.18
1. runda
vs. Karin Kennel6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
China Shenzhen - twarda
12.03.18
1. runda
vs. Deborah Chiesa7-610, 1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
China Zhuhai - twarda
08.03.18
2. runda
vs. Maryna Zanevska3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
07.03.18
1. runda
vs. Shuo Feng6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Taipei (CHN) Taipei City - halowa
31.01.18
1. runda
vs. Dalila Jakupovic0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
28.01.18
Klasyf.
vs. Priscilla Hon6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
27.01.18
1. runda klasyf.
vs. Jia Qi Kang7-63, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
16.01.18
1. runda
vs. Beatriz Haddad Maia6-73, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Hobart - twarda
07.01.18
1. runda
vs. Beatriz Haddad Maia3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Brisbane - twarda
29.12.17
1. runda klasyf.
vs. Jennifer Brady5-7, 1-6 porażkaszczegóły meczu
India Mumbai - twarda
22.11.17
1. runda
vs. Peangtarn Plipuech6-74, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Taipei (CHN) Taipei - dywanowa
17.11.17
Ćwierćfinał
vs. Arantxa Rus1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
16.11.17
2. runda
vs. Eri Hozumi6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
<