Arantxa Rus vs. Ipek Soylu 14.11.2017

Arantxa Rus vs. Ipek Soylu 14.11.2017 - OEC Taipei WTA Challenger - Taipei - porównanie

MECZ

14.11.171. rundaArantxa Rus Ipek Soylu 7-64, 7-5 Taipei (CHN) Taipei dywanowa

STATYSTYKA MECZU

Arantxa RusIpek Soylu
1. podanie %44/66 (67%)54/79 (68%)
Punkty zdobyte z 1. podania29/44 (66%)32/54 (59%)
Punkty zdobyte z 2. podania12/22 (55%)11/25 (44%)
Zdobyte break-ball4/5 (80%)3/6 (50%)
Punkty zdobyte przez return36/79 (46%)25/66 (38%)
Zdobyte punkty – razem77/145 (53%)68/145 (47%)
Double foul43
Asy17

STATYSTYKA MECZU

1
Arantxa Rus Arantxa Rus serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40
1-0Ipek Soylu Ipek Soylu serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Arantxa Rus Arantxa Rus serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
2-1Ipek Soylu Ipek Soylu serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A
Arantxa Rus Arantxa Rus serve2-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
2-3Ipek Soylu Ipek Soylu serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Arantxa Rus Arantxa Rus serve2-4
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
3-4Ipek Soylu Ipek Soylu serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus serve4-4
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
5-4Ipek Soylu Ipek Soylu serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Arantxa Rus Arantxa Rus serve5-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-5Ipek Soylu Ipek Soylu serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Arantxa Rus Arantxa Rus serve6-6
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4
7-64
2
0-0Ipek Soylu Ipek Soylu serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Arantxa Rus Arantxa Rus serve0-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP]
0-2Ipek Soylu Ipek Soylu serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Arantxa Rus Arantxa Rus serve0-3
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
0-4Ipek Soylu Ipek Soylu serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A
Arantxa Rus Arantxa Rus serve0-5
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
1-5Ipek Soylu Ipek Soylu serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus serve2-5
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
3-5Ipek Soylu Ipek Soylu serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus serve4-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-5Ipek Soylu Ipek Soylu serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus serve6-5
0-0, 15-0, 30-0
7-5

Arantxa Rus
Holandia
13.12.90, 28 lat




119
494
1290631 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
15.04.96, 22 lat




597
43
371243 $
Ipek Soylu
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Arantxa Rus vs. Ipek Soylu - Wzajemne mecze

14.11.171. rundaArantxa RusIpek Soylu7-64, 7-5 szczegóły meczuTaipei (CHN) Taipei dywanowa

Arantxa Rus - ostatnie mecze

United Kingdom Shrewsbury - halowa
08.11.18
Ćwierćfinał
vs. Greetje Minnen3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
07.11.18
2. runda
vs. Diana Marcinkevica7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
06.11.18
1. runda
vs. Ali Collins6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Wirral - halowa
03.11.18
Finał
vs. Diana Marcinkevica6-72, 6-0, 6-74 porażkaszczegóły meczu
02.11.18
Półfinał
vs. Valeria Savinykh6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
01.11.18
Ćwierćfinał
vs. Laura-Ioana Andrei6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
31.10.18
2. runda
vs. Ali Collins6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
30.10.18
1. runda
vs. Malene Helgo6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Poitiers - halowa
26.10.18
Ćwierćfinał
vs. Tereza Smitkova4-6, 6-3, 4-6 porażkaszczegóły meczu
24.10.18
2. runda
vs. Anna Kalinskaya6-3, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
22.10.18
1. runda
vs. Viktoria Kuzmova7-64, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Luxembourg Luxembourg - halowa
16.10.18
1. runda
vs. Belinda Bencic2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
15.10.18
Klasyf.
vs. Jana Fett3-6, 7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
14.10.18
2. runda klasyf.
vs. Elitsa Kostova6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
13.10.18
1. runda klasyf.
vs. Katarzyna Piter6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria Linz - halowa
07.10.18
1. runda klasyf.
vs. Jil Teichmann7-68, 6-76, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Uzbekistan Tashkent - twarda
26.09.18
2. runda
vs. Dalila Jakupovic1-6, 6-76 porażkaszczegóły meczu
25.09.18
1. runda
vs. Marta Kostyuk6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Seoul - twarda
17.09.18
Klasyf.
vs. Varvara Flink1-6, 6-3, 6-76 porażkaszczegóły meczu
15.09.18
1. runda klasyf.
vs. Dabin Kim6-2, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
USA New York - twarda
28.08.18
1. runda
vs. Dominika Cibulkova6-4, 2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
24.08.18
Klasyf.
vs. Aliona Bolsova5-7, 6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
23.08.18
2. runda klasyf.
vs. Elena Rybakina6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
22.08.18
1. runda klasyf.
vs. Irina Khromacheva7-63, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Canada Vancouver - twarda
16.08.18
2. runda
vs. Martina Trevisan2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
15.08.18
1. runda
vs. Giuliana Olmos4-6, 6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Landisville - twarda
08.08.18
1. runda
vs. Georgina Garcia-Perez4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
USA Lexington - twarda
02.08.18
2. runda
vs. Jessika Ponchet3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
01.08.18
1. runda
vs. Eri Hozumi6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Romania Bucharest - ceglana
18.07.18
2. runda
vs. Anastasija Sevastova1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu

Ipek Soylu - ostatnie mecze

Turkey Antalya - twarda
12.12.18
1. runda
vs. Anri Nagata6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
08.12.18
2. runda
vs. Ioana Gaspar1-6, 6-2, 7-10 porażkaszczegóły meczu
07.12.18
1. runda
vs. Oona Orpana7-61, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Istanbul - halowa
23.10.18
1. runda
vs. Cagla Buyukakcay1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Bulgaria Sofia - ceglana
04.09.18
1. runda
vs. Basak Eraydin0-3, - Ipek Soylu - kreczporażkaszczegóły meczu
Italy Bagnatica - ceglana
26.08.18
1. runda klasyf.
vs. Dalila Spiteri4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
Spain Las Palmas - ceglana
13.08.18
1. runda
vs. Olga Saez Larra5-7, 6-76 porażkaszczegóły meczu
Spain Las Palmas - ceglana
09.08.18
Ćwierćfinał
vs. Basak Eraydin4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
08.08.18
2. runda
vs. Melanie Stokke2-6, 6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
07.08.18
1. runda
vs. Ines Murta1-6, 6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal Porto - ceglana
26.07.18
2. runda
vs. Ines Murta2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
25.07.18
1. runda
vs. Marianna Zakarlyuk6-3, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
Romania Bucharest - ceglana
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. Nicoleta Dascalu3-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
Germany Versmold - ceglana
10.07.18
1. runda
vs. Jessica Pieri2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Madrid - ceglana
19.06.18
1. runda
vs. Jessica Ho2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Padova - ceglana
14.06.18
2. runda
vs. Tatiana Pieri4-6, 6-2, 2-6 porażkaszczegóły meczu
12.06.18
1. runda
vs. Thaisa Grana Pedretti6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Brescia - ceglana
05.06.18
1. runda
vs. Anastasia Grymalska3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Nurnberg - ceglana
19.05.18
1. runda klasyf.
vs. Lena Rueffer4-6, 6-4, 4-6 porażkaszczegóły meczu
France Saint Gaudens - ceglana
15.05.18
1. runda
vs. Yana Sizikova5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Rome - ceglana
07.05.18
1. runda
vs. Chanel Simmonds4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Morocco Rabat - ceglana
29.04.18
2. runda klasyf.
vs. Magdalena Frech4-6, 1-4, - Ipek Soylu - kreczporażkaszczegóły meczu
28.04.18
1. runda klasyf.
vs. Lizette Cabrera6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Antalya - ceglana
20.04.18
Ćwierćfinał
vs. Anna Pribylova6-4, 3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
19.04.18
2. runda
vs. Kamilla Rakhimova7-5, 4-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
18.04.18
1. runda
vs. Magdalena Stoilkovska6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Istanbul - twarda
10.04.18
1. runda
vs. Kristina Kucova2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Santa Margherita - ceglana
21.03.18
1. runda
vs. Elitsa Kostova4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Santa Margherita - ceglana
13.03.18
1. runda
vs. Kathinka Von Deichmann3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
11.01.18
1. runda klasyf.
vs. Stefanie Voegele4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<