MECZ
24.07.17 | Klasyf. | Arantxa Rus | Ellen Allgurin | 6-2, 6-0 | Bastad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Arantxa Rus | Ellen Allgurin | |
1. podanie % | 24/35 (69%) | 35/52 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/24 (83%) | 15/35 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/11 (73%) | 8/17 (47%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/52 (56%) | 7/35 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ellen Allgurin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Arantxa Rus | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ellen Allgurin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arantxa Rus | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ellen Allgurin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arantxa Rus | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Ellen Allgurin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ellen Allgurin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ellen Allgurin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arantxa Rus | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Ellen Allgurin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arantxa Rus | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arantxa Rus vs. Ellen Allgurin - Wzajemne mecze
24.07.17 | Klasyf. | Arantxa Rus | Ellen Allgurin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
Arantxa Rus form & Ellen Allgurin form
Arantxa Rus - ostatnie mecze
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda | vs. Katie Volynets | 2-6, 7-66, 6-76 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu |
Ellen Allgurin - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Lou Adler | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-73, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Corina Mader | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Chiara Catini | 6-73, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 Klasyf. | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
11.12.17 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
12.10.17 2. runda | vs. Abigail Tere-Apisah | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Erika Sema | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth James | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.17 Klasyf. | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Masa Jovanovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.07.17 Klasyf. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Monova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Akiko Omae | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |