MECZ
10.06.19 | 1. runda | Arantxa Rus | Bibiane Schoofs | 7-5, 6-4 | 's-Hertogenbosch | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Arantxa Rus | Bibiane Schoofs | |
1. podanie % | 39/65 (60%) | 50/75 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/39 (62%) | 28/50 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/26 (58%) | 11/25 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/75 (48%) | 26/65 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/140 (54%) | 65/140 (46%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arantxa Rus | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arantxa Rus | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arantxa Rus | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arantxa Rus | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arantxa Rus | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arantxa Rus | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-3 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arantxa Rus | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arantxa Rus vs. Bibiane Schoofs - Wzajemne mecze
10.06.19 | 1. runda | Arantxa Rus | Bibiane Schoofs | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | 's-Hertogenbosch | trawiasta |
01.02.17 | 1. runda | Bibiane Schoofs | Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Glasgow | halowa |
Arantxa Rus form & Bibiane Schoofs form
Arantxa Rus - ostatnie mecze
Rouen - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda | vs. Katie Volynets | 2-6, 7-66, 6-76 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Bibiane Schoofs - ostatnie mecze
Tokyo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | - Bibiane Schoofs - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Astana - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
13.01.23 Ćwierćfinał | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.01.23 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Split - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
28.03.22 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu |