Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
31.08.00, 23 lat
18770 $
31.08.00, 23 lat
18770 $
Sofia Luini vs. Arabella Koller - Wzajemne mecze
14.06.18 | 2. runda | Sofia Luini | Arabella Koller | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
05.06.18 | 1. runda | Arabella Koller | Sofia Luini | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Sofia Luini form & Arabella Koller form
Sofia Luini - ostatnie mecze
W15 Eldorado - ceglana | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Solana Sierra | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Luciana Blatter | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Barbara Gatica | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.22 Klasyf. | vs. Delfina Glorioso | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Katja Markus | 6-78, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Chiara Di Genova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Argentina - ceglana | ||||
01.11.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cordoba - ceglana | ||||
06.04.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 6-4, 11-13 | szczegóły meczu | |
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Di Genova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Villa - ceglana | ||||
30.03.21 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
13.10.19 Półfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Alexa Pitt | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Betina Buris | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Santiago - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Julia Riera | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Valentina Vasquez Pongruber | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Lucia Zelenka | 7-64, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Candela Bugnon | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Fernanda Brito | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Brito | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Maria Yapur Lopez | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 La - ceglana | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Jessica Plazas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Gabriela Cortes Flores | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Victoria Bosio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Arabella Koller - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |