MECZ
04.10.17 | 2. runda | Arabela Fernandez-Rabener | Ekaterina Kholopenko | 6-4, 6-3 | Telde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Arabela Fernandez-Rabener | Ekaterina Kholopenko | |
1. podanie % | 15/48 (31%) | 42/69 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 10/15 (67%) | 22/42 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/33 (55%) | 9/27 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/69 (55%) | 20/48 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/117 (56%) | 51/117 (44%) |
Double foul | 7 | 9 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
26.03.00, 24 lat
26.03.00, 24 lat
Arabela Fernandez-Rabener vs. Ekaterina Kholopenko - Wzajemne mecze
04.10.17 | 2. runda | Arabela Fernandez-Rabener | Ekaterina Kholopenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Telde | ceglana |
Arabela Fernandez-Rabener form & Ekaterina Kholopenko form
Arabela Fernandez-Rabener - ostatnie mecze
Sant Cugat - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Payola | 6-76, 0-2, - Arabela Fernandez-Rabener - krecz | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
05.10.17 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.17 2. runda | vs. Ekaterina Kholopenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Carlota Molina Megias | 2-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Madrid - twarda | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Caroline Werner | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
16.08.17 2. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda | vs. Vivien Klein | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Akgul Amanmuradova | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Elena Tokic | Elena Tokic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
05.07.17 1. runda | vs. Xiaoxi Zhao | 2-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
30.05.17 1. runda | vs. Francisca Jorge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
17.05.17 2. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.17 1. runda | vs. Andrea Ka | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Dijon - halowa | ||||
03.04.17 1. runda | vs. Theo Gravouil | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.03.17 2. runda | vs. Corinna Dentoni | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.17 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Mathilde Armitano | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Carolin Schmidt | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
01.12.16 2. runda | vs. Alexandra Perper | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.16 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
21.11.16 Klasyf. | vs. Georgia Brescia | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.16 1. runda klasyf. | vs. Kerstin Peckl | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
17.11.16 Ćwierćfinał | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.16 2. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.16 1. runda | vs. Fiona Codino | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Ekaterina Kholopenko - ostatnie mecze
Nules - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Jiayun Zhu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Popova | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Olga Esteve Mendez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
04.10.17 2. runda | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 1. runda | vs. Tomoe Yazawa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
27.09.17 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Ana Maria Gonzalez Ruiz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
07.08.17 Klasyf. | vs. Vivien Klein | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.06.17 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Veronika Stotyka | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |