Holandia
06.01.00, 24 lat
06.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tajlandia
12.01.95, 29 lat
12.01.95, 29 lat
Perla Nieuwboer vs. Apichaya Runglerdkriangkrai - Wzajemne mecze
04.02.19 | 1. runda klasyf. | Apichaya Runglerdkriangkrai | Perla Nieuwboer | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Perla Nieuwboer form & Apichaya Runglerdkriangkrai form
Perla Nieuwboer - ostatnie mecze
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - krecz | szczegóły meczu | |
27.07.21 Klasyf. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
22.06.21 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 Klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.20 2. runda klasyf. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Apichaya Runglerdkriangkrai - ostatnie mecze
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 7-66, 6-75, 4-10 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dolavee Tumthong | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Susanne Celik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Siska | 6-3, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Anna Morgina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Amber Washington | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
05.12.18 2. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.18 1. runda | vs. Ayaka Okuno | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Chie Kezuka | 5-7, 6-1, 6-72 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.11.18 Klasyf. | vs. Sophia Bursulaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.18 2. runda klasyf. | vs. Thitirat Kanaphuet | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Yeong Won Jeong | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
29.10.18 1. runda | vs. Chanikarn Silakul | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Cai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Natasha Palha | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.18 Klasyf. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Prarisa Rachdanone | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.02.18 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Constanze Stepan | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Lillian Gabrielsen | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.01.18 Klasyf. | vs. Jade Lewis | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.18 2. runda klasyf. | vs. Rishika Sunkara | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |