MECZ
10.04.17 | Klasyf. | Antonia Lottner | Valeriya Solovyeva | 6-2, 6-3 | Biel | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Antonia Lottner | Valeriya Solovyeva | |
1. podanie % | 32/51 (63%) | 31/54 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/32 (78%) | 16/31 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/19 (68%) | 14/23 (61%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/54 (44%) | 13/51 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Antonia Lottner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Valeriya Solovyeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Antonia Lottner | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Valeriya Solovyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Antonia Lottner | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Valeriya Solovyeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonia Lottner | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Valeriya Solovyeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Antonia Lottner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Valeriya Solovyeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Antonia Lottner | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Valeriya Solovyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Antonia Lottner | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Valeriya Solovyeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Antonia Lottner | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Valeriya Solovyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Antonia Lottner | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Antonia Lottner vs. Valeriya Solovyeva - Wzajemne mecze
10.04.17 | Klasyf. | Antonia Lottner | Valeriya Solovyeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Biel | halowa |
Antonia Lottner form & Valeriya Solovyeva form
Antonia Lottner - ostatnie mecze
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lara Arruabarrena | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
07.04.21 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
12.01.21 2. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Alize Cornet | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 2-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Camila Giorgi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Sofya Lansere | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tatiana Golovin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Andrea Petkovic | 6-1, Andrea Petkovic - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Renata Voracova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Stojanovic | 0-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Valeriya Solovyeva - ostatnie mecze
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.18 Klasyf. | vs. Mandy Minella | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. An-Sophie Mestach | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Coppola | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Alexandra Panova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
10.06.18 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 Ćwierćfinał | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.18 2. runda | vs. Maia Lumsden | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Luisa Pelayo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Shilin Xu | 6-0, 3-1, Shilin Xu - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Tiffany William | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Claudia Giovine | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.04.18 Klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-3, - Valeriya Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
05.04.18 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.04.18 Klasyf. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.04.18 2. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Grymalska | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
20.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |