MECZ
09.11.17 | 2. runda | Antonia Lottner | Jana Cepelova | 7-64, - krecz | Limoges | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Antonia Lottner | Jana Cepelova | |
1. podanie % | 28/47 (60%) | 24/49 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/28 (57%) | 9/24 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/19 (26%) | 11/25 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/49 (59%) | 26/47 (55%) |
Zdobyte punkty – razem | 50/96 (52%) | 46/96 (48%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jana Cepelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Antonia Lottner | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Jana Cepelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Antonia Lottner | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Jana Cepelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Antonia Lottner | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonia Lottner | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Jana Cepelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Antonia Lottner | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antonia Lottner | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Jana Cepelova | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Antonia Lottner | 0-0 | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Antonia Lottner vs. Jana Cepelova - Wzajemne mecze
09.11.17 | 2. runda | Antonia Lottner | Jana Cepelova | 7-64, Jana Cepelova - krecz | szczegóły meczu | Limoges | halowa |
Antonia Lottner form & Jana Cepelova form
Antonia Lottner - ostatnie mecze
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lara Arruabarrena | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
07.04.21 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
12.01.21 2. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Alize Cornet | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 2-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Camila Giorgi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Sofya Lansere | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tatiana Golovin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Andrea Petkovic | 6-1, Andrea Petkovic - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Renata Voracova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Stojanovic | 0-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Jana Cepelova - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
17.10.20 1. runda klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
13.09.20 Finał | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.09.20 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
29.08.20 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
22.02.20 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.20 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.20 1. runda klasyf. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - krecz | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.11.19 2. runda | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
05.09.19 3. runda | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |