MECZ
07.05.19 | 1. runda | Annick Melgers | Ksenia Tarasova | 6-2, 6-0 | W15 Gothenburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Annick Melgers | Ksenia Tarasova | |
1. podanie % | 28/44 (64%) | 28/40 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/28 (68%) | 9/28 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 5/12 (42%) |
Zdobyte break-ball | 6/6 (100%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/40 (65%) | 14/44 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Annick Melgers | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ksenia Tarasova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Annick Melgers | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ksenia Tarasova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Annick Melgers | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ksenia Tarasova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Annick Melgers | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Ksenia Tarasova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Annick Melgers | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ksenia Tarasova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Annick Melgers | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ksenia Tarasova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Annick Melgers | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Ksenia Tarasova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Holandia
01.05.99, 24 lat
12052 $
01.05.99, 24 lat
12052 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
07.09.00, 23 lat
07.09.00, 23 lat
Annick Melgers vs. Ksenia Tarasova - Wzajemne mecze
07.05.19 | 1. runda | Annick Melgers | Ksenia Tarasova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Gothenburg | ceglana |
Annick Melgers form & Ksenia Tarasova form
Annick Melgers - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.07.21 Klasyf. | vs. Bente Spee | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 6-71, - Annick Melgers - krecz | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-66, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Anna Morgina | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Maria Marfutina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Marion Viertler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Diana Chehoudi | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 Klasyf. | vs. Mylene Halemai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Marina Yudanov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Marie Villet | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Clara Tauson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Ksenia Tarasova - ostatnie mecze
W15 Budapest - ceglana | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Reka Pecsi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Annick Melgers | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.19 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Santa Strombach | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.01.19 1. runda | vs. Anna Pribylova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.18 Klasyf. | vs. Anna Iakovleva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
20.07.18 Półfinał | vs. Angelina Zhuravleva | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Margarita Ignatjeva | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Stefanija Polischuk | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.12.17 1. runda | vs. Julia Terziyska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Mathilde Devits | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Julita Saner | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |