MECZ
02.03.20 | 2. runda klasyf. | Annerly Poulos | Tamara Bajagic | 6-0, 6-1 | W25 Mildura | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Annerly Poulos | Tamara Bajagic | |
1. podanie % | 26/43 (60%) | 21/42 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/26 (77%) | 10/21 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/42 (60%) | 13/43 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tamara Bajagic | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Annerly Poulos | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Tamara Bajagic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Annerly Poulos | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Tamara Bajagic | |
0-0 | ||
Annerly Poulos | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Tamara Bajagic | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Annerly Poulos | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Tamara Bajagic | |
0-0, 15-0 | ||
Annerly Poulos | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Tamara Bajagic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Annerly Poulos | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Tamara Bajagic | |
6-1 |
Australia
08.01.03, 21 lat
08.01.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
18.12.02, 21 lat
18.12.02, 21 lat
Annerly Poulos vs. Tamara Bajagic - Wzajemne mecze
13.02.22 | 1. runda klasyf. | Annerly Poulos | Tamara Bajagic | 5-2, Tamara Bajagic - krecz | szczegóły meczu | W25 Canberra | twarda |
02.03.20 | 2. runda klasyf. | Annerly Poulos | Tamara Bajagic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Mildura | trawiasta |
Annerly Poulos form & Tamara Bajagic form
Annerly Poulos - ostatnie mecze
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Lara Walker | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Lea Ma | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Prescott | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.07.22 2. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | -def. | szczegóły meczu | |
05.07.22 Klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.22 2. runda klasyf. | vs. Emma Pedretti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Shona Nakano | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Sijia Wei | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 2-1, Beatrice Laura Pirtac - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.22 Klasyf. | vs. Mao Mushika | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Kashmira Manohar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.06.22 Ćwierćfinał | vs. Honoka Kobayashi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.22 2. runda | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Yana Mogilnitskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Megan Markov | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sana Garakani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 6-2, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Asia Muhammad | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 Klasyf. | vs. Sarah Rokusek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Tamara Bajagic - ostatnie mecze
W25 Swan - trawiasta | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Irina Ramialison | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Burnie - twarda | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Tinker | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
30.01.23 Klasyf. | vs. Roopa Bains | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Angela Cui | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
22.11.22 1. runda klasyf. | vs. Madison Frahn | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Sara Nayar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Elicia Kim | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Petra Hule | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Thamara Frasser Kawaratani | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ella Simmons | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Los - twarda | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Margaret Hui | - Tamara Bajagic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Colorado - twarda | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Filippa Bruu-Syversen | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Campana | 6-4, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Esther Vyrlan | 2-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Nazarenko | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Tamachan Momkoonthod | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Bela Tamhankar | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ka Wai Pang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kamonwan Yodpetch | 2-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Annerly Poulos | 2-5, - Tamara Bajagic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Sienna Leeson | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 4-6, 7-65, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60+H Bendigo - twarda | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |