MECZ
04.06.19 | 2. runda | Annerly Poulos | Diane Parry | 6-3, 6-4 | French Open | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Annerly Poulos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Annerly Poulos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Diane Parry | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Annerly Poulos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Annerly Poulos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Annerly Poulos | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Diane Parry | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Annerly Poulos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Annerly Poulos | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Annerly Poulos | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Diane Parry | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Annerly Poulos | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Annerly Poulos | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Australia
08.01.03, 21 lat
08.01.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Annerly Poulos vs. Diane Parry - Wzajemne mecze
04.06.19 | 2. runda | Annerly Poulos | Diane Parry | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | French Open | ceglana |
Annerly Poulos form & Diane Parry form
Annerly Poulos - ostatnie mecze
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Lara Walker | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Lea Ma | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Prescott | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.07.22 2. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | -def. | szczegóły meczu | |
06.07.22 1. runda | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.07.22 Klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.22 2. runda klasyf. | vs. Emma Pedretti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Shona Nakano | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Sijia Wei | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 2-1, Beatrice Laura Pirtac - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.22 Klasyf. | vs. Mao Mushika | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Kashmira Manohar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.06.22 Ćwierćfinał | vs. Honoka Kobayashi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.22 2. runda | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Yana Mogilnitskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Megan Markov | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sana Garakani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 6-2, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Asia Muhammad | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 Klasyf. | vs. Sarah Rokusek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Diane Parry - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
13.03.24 4. runda | vs. Maria Sakkari | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 3. runda | vs. Anna Blinkova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-1, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Xiyu Wang | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Emina Bektas | 6-74, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
10.12.23 Finał | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Robin Montgomery | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Julieta Estable | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Sara Bejlek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Elizabeth Mandlik | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Polona Hercog | 6-77, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |