MECZ
15.07.18 | Klasyf. | Anne-Sophie Morandais | Arantxa Sanchez | 6-2, 6-1 | Don Benito | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Francja
29.07.99, 24 lat
29.07.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kolumbia
05.04.94, 30 lat
05.04.94, 30 lat
Anne-Sophie Morandais vs. Arantxa Sanchez - Wzajemne mecze
15.07.18 | Klasyf. | Anne-Sophie Morandais | Arantxa Sanchez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Don Benito | dywanowa |
Anne-Sophie Morandais form & Arantxa Sanchez form
Anne-Sophie Morandais - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
22.09.22 1. runda | vs. Maria Rivera Corado | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Alessandra Caceres | 6-0, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Natalia Alves De Lima | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Los - twarda | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Daria Kuczer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Saki Imamura | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
17.05.22 2. runda klasyf. | vs. Sara Seivane Torres | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | 2-6, 6-4, 1-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Valeria Bhunu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Conway | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 3-6, 2-5, - Anne-Sophie Morandais - krecz | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Simakova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Jenny Duerst | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Lara Panfilov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Keira Jirasook | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Veronika Vlkovska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Svetlana Iansitova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Federica Prati | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Yu Shan | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Jawairiah Noordin | 7-65, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Arantxa Sanchez - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Anastasia Sysoeva | 2-6, - Arantxa Sanchez - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Tea Jandric | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Tea Jandric | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Aditi Sinha | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 La - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Sofia Taborga Rollano | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Valentina Ascarrunz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Nadia Echeverria Alam | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
10.07.19 Klasyf. | vs. Valeria Lloclla | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Patricia Maria Tig | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Erika Sandor-Zur | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bucaramanga - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Gabriela Carvajal Melendez | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Marcela Bueno | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.12.18 Klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Weydi Lynn Amado Quintero | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cucuta - ceglana | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, - Arantxa Sanchez - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Liz Aristizabal Londono | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mexico City - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Audrey Ann Blakely | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
13.08.18 1. runda | vs. Camila Romero | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Ariana Chan Baratau | 2-6, 1-3, - Arantxa Sanchez - krecz | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
15.07.18 Klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alejandra Barcelo Alvarez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cucuta - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pereira - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda | vs. Anna Mamalat | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Mara Schmidt | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Campos Do - twarda | ||||
24.07.17 1. runda | vs. Eduarda Piai | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Mariana Correa (BRA) | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |