MECZ
05.06.17 | 2. runda klasyf. | Anne-Marie Medcalf | Ksenia Kolesnikova | 6-1, 6-4 | Essen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Australia
20.02.98, 26 lat
20.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
10.04.92, 31 lat
10.04.92, 31 lat
Anne-Marie Medcalf vs. Ksenia Kolesnikova - Wzajemne mecze
05.06.17 | 2. runda klasyf. | Anne-Marie Medcalf | Ksenia Kolesnikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Essen | ceglana |
Anne-Marie Medcalf form & Ksenia Kolesnikova form
Anne-Marie Medcalf - ostatnie mecze
Klosters - ceglana | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Catherine Gulihur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Ivana Topcic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Cvorovic | Sara Cvorovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Alicia Alegre | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Snehadevi S Reddy | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Yuxuan Zhang | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Megumi Nishimoto | 7-61, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nishi Tama - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Chikako Kawamura | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Toyota - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Pei Hsuan Chen | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Annerly Poulos | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
11.10.17 1. runda | vs. Ellen Allgurin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Madison Frahn | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Nantananan Othaganon | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Sara Tomic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Megan Smith (AUS) | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Penrith - twarda | ||||
20.09.17 1. runda | vs. Asia Muhammad | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Meri Zafirova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sassuolo - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Chiara De Vito | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Ksenia Kolesnikova - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
28.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu |