MECZ
05.10.17 | 2. runda | Anna Ureke | Ola Abou Zekry | 4-6, 6-1, 6-3 | Jounieh | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Ureke | Ola Abou Zekry | |
1. podanie % | 62/85 (73%) | 49/87 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/62 (45%) | 20/49 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/23 (70%) | 18/38 (47%) |
Zdobyte break-ball | 9/13 (69%) | 6/9 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/87 (56%) | 41/85 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/172 (54%) | 79/172 (46%) |
Double foul | 2 | 12 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Ureke vs. Ola Abou Zekry - Wzajemne mecze
05.10.17 | 2. runda | Anna Ureke | Ola Abou Zekry | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Jounieh | ceglana |
Anna Ureke form & Ola Abou Zekry form
Anna Ureke - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 3. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
15.04.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
06.04.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Ola Abou Zekry - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Shytkouskaya | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Merna Refaat | 3-6, 0-1, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.18 1. runda | vs. Anna Pribylova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Karolina Berankova | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Francesca Rumi | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Snehal Mane | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Marlies Szupper | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Basak Akbas | 2-6, 7-5, 6-72 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Andjela Skrobonja | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |