MECZ
01.10.19 | 1. runda | Anna Ureke | Maria Toma | 6-3, 6-4 | W15 Chornomorsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Ureke | Maria Toma | |
1. podanie % | 40/63 (63%) | 36/59 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/40 (60%) | 13/36 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/23 (39%) | 9/23 (39%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/59 (63%) | 30/63 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/122 (57%) | 52/122 (43%) |
Double foul | 7 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Maria Toma | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Anna Ureke | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ureke | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Maria Toma | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-3 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40 | ||
1-0 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anna Ureke | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Maria Toma | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ureke | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Maria Toma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
3-4 | Maria Toma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-A | ||
Anna Ureke | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Maria Toma | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Ureke vs. Maria Toma - Wzajemne mecze
01.10.19 | 1. runda | Anna Ureke | Maria Toma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Chornomorsk | ceglana |
Anna Ureke form & Maria Toma form
Anna Ureke - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 3. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
15.04.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Maria Toma - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-0, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 6-1, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Nina Alibalic | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Giulia Carbonaro | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Caterina Odorizzi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nadezda Khalturina | 6-0, Nadezda Khalturina - krecz | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Semenova | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Teja Tirunelveli | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Amina Anshba | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |