MECZ
07.10.17 | Półfinał | Anna Ureke | Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 6-4, 6-4 | Jounieh | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Ureke | Jacqueline Cabaj Awad | |
1. podanie % | 63/87 (72%) | 59/87 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/63 (59%) | 33/59 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/24 (38%) | 14/28 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 6/10 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/87 (46%) | 41/87 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/174 (49%) | 88/174 (51%) |
Double foul | 6 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Ureke vs. Jacqueline Cabaj Awad - Wzajemne mecze
07.10.17 | Półfinał | Anna Ureke | Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Jounieh | ceglana |
Anna Ureke form & Jacqueline Cabaj Awad form
Anna Ureke - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 3. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
15.04.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Jacqueline Cabaj Awad - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
10.11.23 3. runda | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
25.08.23 Półfinał | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu |