MECZ
17.07.18 | 1. runda | Anna Ureke | Helena Narmont | 6-3, 6-2 | Parnu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Ureke | Helena Narmont | |
1. podanie % | 35/49 (71%) | 32/58 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/35 (71%) | 17/32 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/14 (43%) | 9/26 (35%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/58 (55%) | 18/49 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Double foul | 3 | 10 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Helena Narmont | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Ureke | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ureke | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ureke | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Helena Narmont | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ureke | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Helena Narmont | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
21.01.01, 23 lat
21.01.01, 23 lat
Anna Ureke vs. Helena Narmont - Wzajemne mecze
17.07.18 | 1. runda | Anna Ureke | Helena Narmont | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Parnu | ceglana |
Anna Ureke form & Helena Narmont form
Anna Ureke - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 3. runda | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
15.04.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
06.04.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Helena Narmont - ostatnie mecze
W25 Parnu - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 0-1, - Helena Narmont - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 0-3, - Helena Narmont - krecz | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 7-5, 1-10 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pozarenko | 6-73, 7-5, 12-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Novikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lauren Proctor | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 0-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Merel Hoedt | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Weronika Baszak | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Elina Zakharova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.05.22 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Elizabeth Coleman | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
29.09.21 Klasyf. | vs. Kristina Novak | 1-6, 7-64, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.09.21 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Tatum Evans | 7-5, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
21.09.21 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.04.21 2. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |