MECZ
19.02.20 | 1. runda | Anna Ukolova | Olga Helmi | 7-64, 3-0, - krecz | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Ukolova | Olga Helmi | |
1. podanie % | 31/48 (65%) | 39/65 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/31 (55%) | 20/39 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/65 (54%) | 21/48 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/113 (55%) | 51/113 (45%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Ukolova | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Ukolova | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ukolova | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Olga Helmi | |
0-0 | ||
Anna Ukolova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Olga Helmi | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anna Ukolova | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Anna Ukolova | 6-6 | |
0-0 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Ukolova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Olga Helmi | |
0-0, 15-0 | ||
Anna Ukolova | 3-0 | |
0-0 | ||
3-0 |
3 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Ukolova vs. Olga Helmi - Wzajemne mecze
19.02.20 | 1. runda | Anna Ukolova | Olga Helmi | 7-64, 3-0, Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Anna Ukolova form & Olga Helmi form
Anna Ukolova - ostatnie mecze
Angers - halowa | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.22 Ćwierćfinał | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.22 2. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.22 1. runda | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
19.07.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Gurugram - twarda | ||||
01.07.22 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gurugram - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
28.02.22 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Olga Helmi - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |