MECZ
08.05.19 | 1. runda | Anna Ukolova | Molly Helgesson | 6-0, 6-2 | W15 Gothenburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Ukolova | Molly Helgesson | |
1. podanie % | 24/35 (69%) | 25/40 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/24 (79%) | 10/25 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/11 (82%) | 6/15 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/40 (60%) | 7/35 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/75 (69%) | 23/75 (31%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Molly Helgesson | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ukolova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Molly Helgesson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ukolova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Molly Helgesson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ukolova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Molly Helgesson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Ukolova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Molly Helgesson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ukolova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Molly Helgesson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ukolova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Molly Helgesson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ukolova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
19.03.00, 24 lat
19.03.00, 24 lat
Anna Ukolova vs. Molly Helgesson - Wzajemne mecze
08.05.19 | 1. runda | Anna Ukolova | Molly Helgesson | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Gothenburg | ceglana |
Anna Ukolova form & Molly Helgesson form
Anna Ukolova - ostatnie mecze
Angers - halowa | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.22 Ćwierćfinał | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.22 2. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.22 1. runda | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
19.07.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Gurugram - twarda | ||||
01.07.22 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gurugram - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
28.02.22 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Molly Helgesson - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Zumra Balkan | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Anna Kartseva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Berrak Kocak | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 3-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Florentine Dekkers | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - krecz | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Feryel Ben Hassen | 3-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lou Anne Guerbert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 Klasyf. | vs. Alexia Rodriguez | Alexia Rodriguez - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Melis Yasar | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 Klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-78, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Anna Ukolova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 7-63, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Emilia Roslund | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Marina Yudanov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gothenburg - ceglana | ||||
16.05.18 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
11.05.18 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |