MECZ
31.05.16 | 1. runda | Anna Tatishvili | Paula Kania | 6-4, 6-74, 7-5 | Bol | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Tatishvili | Paula Kania | |
1. podanie % | 83/112 (74%) | 66/111 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 54/83 (65%) | 43/66 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/29 (62%) | 22/45 (49%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/111 (41%) | 40/112 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 118/223 (53%) | 105/223 (47%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 2 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Tatishvili vs. Paula Kania - Wzajemne mecze
31.05.16 | 1. runda | Anna Tatishvili | Paula Kania | 6-4, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | Bol | ceglana |
28.02.16 | 2. runda klasyf. | Anna Tatishvili | Paula Kania | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Monterrey | twarda |
Anna Tatishvili form & Paula Kania form
Anna Tatishvili - ostatnie mecze
W60+H Rome - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Anastasia Grymalska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Timea Bacsinszky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
14.10.17 Półfinał | vs. Ulrikke Eikeri | 5-7, 0-3, - Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | |
13.10.17 Ćwierćfinał | vs. Jovana Jovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.17 2. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Tara Moore | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Scotty | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Zoe Cauthen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
27.09.17 1. runda | vs. Taylor Townsend | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Deigman | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quebec City - halowa | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Lucie Safarova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vancouver - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lexington - twarda | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Sofia Kenin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sacramento - twarda | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockton - twarda | ||||
20.07.17 2. runda | vs. Ashley Kratzer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.17 1. runda | vs. Jennifer Elie | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Auburn - twarda | ||||
28.06.17 1. runda | vs. Julia Elbaba | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bethany Beach - ceglana | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Maria Mateas | 1-4, - Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.17 1. runda | vs. Nika Kukharchuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.17 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
30.06.16 1. runda | vs. Mandy Minella | 5-7, 0-3, - Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
13.06.16 Klasyf. | vs. Tamira Paszek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.16 2. runda klasyf. | vs. Olga Savchuk | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.06.16 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
08.06.16 2. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Paula Kania - ostatnie mecze
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Robin Anderson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poitiers - halowa | ||||
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.21 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-65, 6-74, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
30.10.20 2. runda | vs. Ann Li | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.20 1. runda | vs. Mayo Hibi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.20 Klasyf. | vs. Jamie Loeb | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.08.20 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Magdalena Hedrzak | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Magdalena Frech | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Isabella Weatherhead | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Marne Dercksen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Amy Bloch | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Cairo - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Piter | 7-64, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W100 Cairo - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 0-3, - Paula Kania - krecz | szczegóły meczu |