MECZ
25.09.17 | 1. runda klasyf. | Anna Tatishvili | Laura Deigman | 2-6, 6-1, 6-4 | Templeton | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Tatishvili vs. Laura Deigman - Wzajemne mecze
25.09.17 | 1. runda klasyf. | Anna Tatishvili | Laura Deigman | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Templeton | twarda |
Anna Tatishvili form & Laura Deigman form
Anna Tatishvili - ostatnie mecze
W60+H Rome - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Anastasia Grymalska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Timea Bacsinszky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
14.10.17 Półfinał | vs. Ulrikke Eikeri | 5-7, 0-3, - Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | |
13.10.17 Ćwierćfinał | vs. Jovana Jovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.17 2. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Tara Moore | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Scotty | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Zoe Cauthen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
27.09.17 1. runda | vs. Taylor Townsend | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Deigman | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quebec City - halowa | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Lucie Safarova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vancouver - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lexington - twarda | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Sofia Kenin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sacramento - twarda | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockton - twarda | ||||
20.07.17 2. runda | vs. Ashley Kratzer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.17 1. runda | vs. Jennifer Elie | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Auburn - twarda | ||||
28.06.17 1. runda | vs. Julia Elbaba | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bethany Beach - ceglana | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Maria Mateas | 1-4, - Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.17 1. runda | vs. Nika Kukharchuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.17 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
30.06.16 1. runda | vs. Mandy Minella | 5-7, 0-3, - Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
13.06.16 Klasyf. | vs. Tamira Paszek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.16 2. runda klasyf. | vs. Olga Savchuk | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.06.16 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
08.06.16 2. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Laura Deigman - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
19.07.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 6-0, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Amelia Rajecki | 6-2, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Eliz Maloney | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Eden Silva | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Baranovski | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
04.10.17 1. runda | vs. Francesca Fusinato | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Federici | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chiswick - twarda | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Maria-Teresa Torro-Flor | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Woking - twarda | ||||
31.07.17 Klasyf. | vs. Samantha Murray | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Mollie Crouch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dublin - dywanowa | ||||
27.07.17 Ćwierćfinał | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.17 Ćwierćfinał | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.17 2. runda | vs. Julie Byrne | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.17 2. runda | vs. Julie Byrne | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
19.07.17 2. runda | vs. Maria Joao Koehler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ilkley - trawiasta | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.17 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
29.05.17 Klasyf. | vs. Talya Zandberg | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santarem - twarda | ||||
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |