MECZ
07.06.18 | Ćwierćfinał | Anna Siskova | Melis Sezer | 6-3, 6-4 | Minsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Siskova | Melis Sezer | |
1. podanie % | 43/59 (73%) | 37/57 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/43 (63%) | 21/37 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/16 (31%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/57 (54%) | 27/59 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/116 (54%) | 53/116 (46%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Melis Sezer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
1-1 | Melis Sezer | |
0-0, A-40[BP] | ||
1-2 | Melis Sezer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Melis Sezer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Melis Sezer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Siskova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Melis Sezer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Melis Sezer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Anna Siskova | 3-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Anna Siskova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Melis Sezer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Melis Sezer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-4 | Melis Sezer | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Siskova vs. Melis Sezer - Wzajemne mecze
07.06.18 | Ćwierćfinał | Anna Siskova | Melis Sezer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Minsk | ceglana |
Anna Siskova form & Melis Sezer form
Anna Siskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Beatrice Ricci | - | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Melis Sezer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 Klasyf. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |