MECZ
08.10.18 | 1. runda | Anna Siskova | Barakat Oyinlomo Quadre | 6-0, 6-3 | Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anna Siskova | Barakat Oyinlomo Quadre | |
1. podanie % | 34/42 (81%) | 27/55 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/34 (59%) | 10/27 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/8 (63%) | 9/28 (32%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/55 (65%) | 17/42 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0, 40-15 | ||
Anna Siskova | 3-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Anna Siskova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Siskova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Anna Siskova | 5-2 | |
5-3 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 15-40 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nigeria
01.05.03, 20 lat
01.05.03, 20 lat
Anna Siskova vs. Barakat Oyinlomo Quadre - Wzajemne mecze
08.10.18 | 1. runda | Anna Siskova | Barakat Oyinlomo Quadre | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
Anna Siskova form & Barakat Oyinlomo Quadre form
Anna Siskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Beatrice Ricci | - | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Barakat Oyinlomo Quadre - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.04.22 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.04.22 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.03.22 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.03.22 1. runda | vs. Lauren Proctor | 6-4, Lauren Proctor - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.22 2. runda | vs. Eliz Maloney | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.22 1. runda | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Kristina Voznyak | 1-6, - Barakat Oyinlomo Quadre - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.04.21 1. runda | vs. Stacey Fung | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.04.21 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 3-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
20.04.21 Klasyf. | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Joanna Tomera | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.04.21 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.04.21 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.03.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-2, 1-0, Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Riya Bhatia | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
08.10.18 1. runda | vs. Anna Siskova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
03.10.18 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |