Anna Siskova vs. Ange Oby Kajuru 12.09.2019

Anna Siskova vs. Ange Oby Kajuru 12.09.2019 - W25 Frydek Mistek - porównanie

MECZ

12.09.192. rundaAnna Siskova Ange Oby Kajuru 6-3, 6-0 Czech Republic W25 Frydek ceglana

STATYSTYKA MECZU

Anna SiskovaAnge Oby Kajuru
1. podanie %39/51 (76%)32/52 (62%)
Punkty zdobyte z 1. podania24/39 (62%)11/32 (34%)
Punkty zdobyte z 2. podania3/12 (25%)7/20 (35%)
Zdobyte break-ball7/12 (58%)2/10 (20%)
Punkty zdobyte przez return34/52 (65%)24/51 (47%)
Zdobyte punkty – razem61/103 (59%)42/103 (41%)
Double foul25
Asy

STATYSTYKA MECZU

1
Anna Siskova Anna Siskova serve0-0
0-0, 30-0, 40-0, 40-15
1-0Ange Oby Kajuru Ange Oby Kajuru serve
0-0, 0-15
Anna Siskova Anna Siskova serve1-1
0-0
Anna Siskova Anna Siskova serve3-1
0-0
3-2Ange Oby Kajuru Ange Oby Kajuru serve
0-0, 0-30
Anna Siskova Anna Siskova serve3-3
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40
4-3Ange Oby Kajuru Ange Oby Kajuru serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40
Anna Siskova Anna Siskova serve5-3
0-0
6-3
2
0-0Ange Oby Kajuru Ange Oby Kajuru serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40
Anna Siskova Anna Siskova serve1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
2-0Ange Oby Kajuru Ange Oby Kajuru serve
0-0
Anna Siskova Anna Siskova serve3-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
4-0Ange Oby Kajuru Ange Oby Kajuru serve
0-0
Anna Siskova Anna Siskova serve5-0
0-0, 30-0, 30-15, 40-15
6-0

Anna Siskova
Czechy
01.07.01, 18 lat




559
61
21006 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
26.01.02, 18 lat




673
40

Ange Oby Kajuru
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Anna Siskova vs. Ange Oby Kajuru - Wzajemne mecze

12.09.192. rundaAnna SiskovaAnge Oby Kajuru6-3, 6-0 szczegóły meczuCzech Republic W25 Frydek ceglana

Anna Siskova - ostatnie mecze

Turkey W25 Antalya - ceglana
03.03.20
Klasyf.
vs. Gozal Ainitdinova4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
02.03.20
2. runda klasyf.
vs. Gozde Turhan6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
01.03.20
1. runda klasyf.
vs. Olivia Gram6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
26.02.20
1. runda
vs. Mariam Dalakishvili6-4, 5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Slovakia W25 Trnava - halowa
12.02.20
1. runda
vs. Jana Fett0-6, 6-4, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Spain W15 Palmanova - ceglana
09.02.20
Finał
vs. Alba Rey Garcia6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
08.02.20
Półfinał
vs. Ivonne Cavalle-Reimers6-2, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
07.02.20
Ćwierćfinał
vs. Maria Gutierrez Carrasco1-6, 6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
06.02.20
2. runda
vs. Celia Cervino Ruiz5-7, 6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
05.02.20
1. runda
vs. Vicky Van De Peer2-6, 6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Cairo - ceglana
19.01.20
Finał
vs. Cindy Burger1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
18.01.20
Półfinał
vs. Lucie Wargnier7-65, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
17.01.20
Ćwierćfinał
vs. Anastasia Zolotareva6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
16.01.20
2. runda
vs. Helene Scholsen6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
15.01.20
1. runda
vs. Andra Maria Nitescu6-4, 1-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
20.12.19
Ćwierćfinał
vs. Jessica Bouzas Maneiro3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
19.12.19
2. runda
vs. Tea Lukic6-2, 3-6, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
17.12.19
1. runda
vs. Nadia Echeverria Alam7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
12.12.19
2. runda
vs. Yana Karpovich5-7, 0-6 porażkaszczegóły meczu
11.12.19
1. runda
vs. Nadia Echeverria Alam6-1, Nadia Echeverria Alam - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
07.11.19
2. runda
vs. Melania Delai5-7, 6-75 porażkaszczegóły meczu
05.11.19
1. runda
vs. Dimitra Pavlou6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia W15 Telavi - ceglana
18.10.19
Półfinał
vs. Daria Kudashova6-3, 3-6, 6-73 porażkaszczegóły meczu
17.10.19
Ćwierćfinał
vs. Anastasia Zolotareva6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
16.10.19
2. runda
vs. Valeriya Olyanovskaya6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
15.10.19
1. runda
vs. Doroteja Joksovic6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia W15 Telavi - ceglana
13.10.19
Finał
vs. Oana Georgeta Simion2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
12.10.19
Półfinał
vs. Darya Astakhova6-3, 3-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
11.10.19
Ćwierćfinał
vs. Anastasia Vdovenco3-6, 6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
10.10.19
2. runda
vs. Doroteja Joksovic6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu

Ange Oby Kajuru - ostatnie mecze

Greece W15 Heraklion - ceglana
10.03.20
1. runda
vs. Federica Arcidiacono4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Germany W25 Altenkirchen - dywanowa
26.02.20
1. runda
vs. Bibiane Schoofs2-6, 6-4, 2-6 porażkaszczegóły meczu
24.02.20
Klasyf.
vs. Vivian Wolff1-6, 6-3, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
23.02.20
1. runda klasyf.
vs. Dana Heimen6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Slovakia W25 Trnava - halowa
03.02.20
1. runda klasyf.
vs. Vlada Koval6-71, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Germany W15 Stuttgart - halowa
22.01.20
2. runda
vs. Dea Herdzelas6-4, 1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.01.20
1. runda
vs. Martina Pradova6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic W15 Jablonec - dywanowa
07.12.19
Półfinał
vs. Elena Malygina4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
06.12.19
Ćwierćfinał
vs. Barbora Miklova6-2, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
05.12.19
2. runda
vs. Fabienne Gettwart6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
04.12.19
1. runda
vs. Martina Pradova6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic W15 Milovice - halowa
29.11.19
Ćwierćfinał
vs. Anastasia Kulikova2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
28.11.19
2. runda
vs. Aneta Laboutkova6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
27.11.19
1. runda
vs. Anna Morgina5-2, Anna Morgina - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic W25 Brno - ceglana
25.09.19
1. runda
vs. Jana Jablonovska5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
24.09.19
Klasyf.
vs. Gabriela Pantuckova6-2, 1-6, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
23.09.19
2. runda klasyf.
vs. Vivien Charvatova6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic W25 Frydek - ceglana
12.09.19
2. runda
vs. Anna Siskova3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
11.09.19
1. runda
vs. Nadia Podoroska6-3, 3-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
10.09.19
Klasyf.
vs. Viktoriia Dema6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
09.09.19
2. runda klasyf.
vs. Doroteja Joksovic6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic W25 Prague - ceglana
02.09.19
2. runda klasyf.
vs. Viktoriia Dema3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
01.09.19
1. runda klasyf.
vs. Denisa Hindova7-65, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic W15 Olomouc - ceglana
11.08.19
Finał
vs. Martina Kudelova6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.08.19
Półfinał
vs. Jana Jablonovska6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
09.08.19
Ćwierćfinał
vs. Timea Jaruskova7-65, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
08.08.19
2. runda
vs. Jantje Tilbuerger5-7, 6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
07.08.19
1. runda
vs. Aneta Laboutkova6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain W25 Madrid - twarda
17.06.19
1. runda klasyf.
vs. Isabel Iglesias Prieto6-0, Isabel Iglesias Prieto - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
17.06.19
Klasyf.
vs. Mayar Sherif2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<