INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oleksandra Andrieieva vs. Anna Pribylova - Wzajemne mecze
23.03.16 | 1. runda | Anna Pribylova | Oleksandra Andrieieva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Oleksandra Andrieieva form & Anna Pribylova form
Oleksandra Andrieieva - ostatnie mecze
Djibouti - twarda | ||||
18.12.18 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.12.17 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.12.17 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Daria Nazarkina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Alena Nikishina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Ana Biskic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.17 1. runda | vs. Elizaveta Zaritscaya | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-65, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda | vs. Kateryna Sliusar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Lisa Matviyenko | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Viktoriya Gogol | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Mariana Correa | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Federica Prati | 7-5, 5-7, 0-4, - Oleksandra Andrieieva - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
21.01.17 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.16 Finał | vs. Kateryna Sliusar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.12.16 Półfinał | vs. Ema Burgic Bucko | 7-64, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.12.16 Ćwierćfinał | vs. Maria Marfutina | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.12.16 2. runda | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.16 1. runda | vs. Laura Sainsbury | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
29.09.16 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 2. runda | vs. Alexandra Perper | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
12.09.16 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Mariia Skuba | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
08.09.16 Ćwierćfinał | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.09.16 2. runda | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Anna Pribylova - ostatnie mecze
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.07.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
12.12.19 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |