MECZ
22.07.18 | 1. runda klasyf. | Anna Pribylova | Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-3, 7-5 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Pribylova | Magdalena Pantuckova | |
1. podanie % | 55/106 (52%) | 56/104 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/55 (71%) | 32/56 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/51 (37%) | 20/48 (42%) |
Zdobyte break-ball | 7/18 (39%) | 6/15 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/104 (50%) | 48/106 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 110/210 (52%) | 100/210 (48%) |
Double foul | 11 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Pribylova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Magdalena Pantuckova | |
1-1 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Pribylova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, A-40[BP] | ||
2-3 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-4 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-5 | Magdalena Pantuckova | |
3-5 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Anna Pribylova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Anna Pribylova | 1-0 | |
Anna Pribylova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Anna Pribylova | 3-0 | |
3-1 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 30-40 | ||
3-2 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Pribylova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Anna Pribylova | 5-2 | |
5-3 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 30-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Pribylova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Anna Pribylova | 1-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Anna Pribylova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Pribylova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Pribylova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Pribylova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-5 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Pribylova vs. Magdalena Pantuckova - Wzajemne mecze
22.07.18 | 1. runda klasyf. | Anna Pribylova | Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
25.05.18 | Ćwierćfinał | Magdalena Pantuckova | Anna Pribylova | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Anna Pribylova form & Magdalena Pantuckova form
Anna Pribylova - ostatnie mecze
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.07.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
12.12.19 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Magdalena Pantuckova - ostatnie mecze
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.11.19 Finał | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu |