MECZ
12.10.18 | Półfinał | Anna Pribylova | Lina Glushko | 6-3, 6-3 | Ashkelon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anna Pribylova | Lina Glushko | |
1. podanie % | 39/61 (64%) | 42/64 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/39 (74%) | 21/42 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/22 (41%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/64 (56%) | 23/61 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/125 (59%) | 51/125 (41%) |
Double foul | 8 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Pribylova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Pribylova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Pribylova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Pribylova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Pribylova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Pribylova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Anna Pribylova | 1-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Anna Pribylova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Anna Pribylova | 3-1 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP] | ||
Anna Pribylova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-3 | Lina Glushko | |
Anna Pribylova | 5-3 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Pribylova vs. Lina Glushko - Wzajemne mecze
12.10.18 | Półfinał | Anna Pribylova | Lina Glushko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Ashkelon | twarda |
Anna Pribylova form & Lina Glushko form
Anna Pribylova - ostatnie mecze
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.07.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
12.12.19 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Lina Glushko - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
24.02.24 Finał | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | - Lina Glushko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |