MECZ
29.10.18 | 1. runda | Anna Pribylova | Arlinda Rushiti | 6-4, 1-6, 7-65 | Petange | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Anna Pribylova | Arlinda Rushiti | |
1. podanie % | 53/100 (53%) | 50/98 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/53 (64%) | 35/50 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/47 (36%) | 19/48 (40%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 7/14 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/98 (45%) | 49/100 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/198 (48%) | 103/198 (52%) |
Double foul | 15 | 6 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Pribylova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Pribylova | 1-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Anna Pribylova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Pribylova | 3-3 | |
Anna Pribylova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Pribylova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 30-40 | ||
0-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anna Pribylova | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Pribylova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Anna Pribylova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Pribylova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Pribylova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Pribylova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Pribylova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Pribylova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Pribylova vs. Arlinda Rushiti - Wzajemne mecze
29.10.18 | 1. runda | Anna Pribylova | Arlinda Rushiti | 6-4, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | Petange | halowa |
Anna Pribylova form & Arlinda Rushiti form
Anna Pribylova - ostatnie mecze
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.07.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
12.12.19 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |