MECZ
15.02.19 | Ćwierćfinał | Anna Morgina | Malene Helgo | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anna Morgina | Malene Helgo | |
1. podanie % | 27/42 (64%) | 22/39 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/27 (70%) | 5/22 (23%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/15 (33%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/39 (74%) | 18/42 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/81 (65%) | 28/81 (35%) |
Double foul | 6 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Morgina | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Malene Helgo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Morgina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Malene Helgo | |
0-0, 15-0 | ||
Anna Morgina | 4-0 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Malene Helgo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anna Morgina | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Malene Helgo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Morgina | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Malene Helgo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Anna Morgina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Malene Helgo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Morgina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-1 | Malene Helgo | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Morgina vs. Malene Helgo - Wzajemne mecze
15.02.19 | Ćwierćfinał | Anna Morgina | Malene Helgo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Anna Morgina form & Malene Helgo form
Anna Morgina - ostatnie mecze
W15 Colorado - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
09.09.21 2. runda | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
24.07.21 Półfinał | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.21 Ćwierćfinał | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.07.21 2. runda | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
23.06.21 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
23.02.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.21 Ćwierćfinał | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.21 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.01.21 1. runda | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.21 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.21 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
06.01.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.20 2. runda | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.11.20 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.20 Półfinał | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.20 Ćwierćfinał | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu |
Malene Helgo - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |