MECZ
04.07.17 | 1. runda | Anna Makhorkina | Laura Svatikova | 6-3, 3-6, 6-4 | Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Makhorkina | Laura Svatikova | |
1. podanie % | 63/98 (64%) | 50/80 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/63 (60%) | 27/50 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/35 (40%) | 14/30 (47%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 6/14 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/80 (49%) | 46/98 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/178 (51%) | 87/178 (49%) |
Double foul | 8 | 9 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Makhorkina vs. Laura Svatikova - Wzajemne mecze
04.07.17 | 1. runda | Anna Makhorkina | Laura Svatikova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Prokuplje | ceglana |
Anna Makhorkina form & Laura Svatikova form
Anna Makhorkina - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Arisha Ladhani | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Daria Solovyeva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 2-6, 7-62, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Maria Marfutina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Jenifer Anger | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Yu Shan | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Michaela Niedermeier | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | - | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-4, - Anna Makhorkina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Elysia Pool | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Mariya Krasakova | 6-2, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Katriin Saar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shreveport - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Nastja Kolar | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Allura Zamarripa | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Wesley - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Andie K. Daniell | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Agnes Gustafsson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Laura Svatikova - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.04.24 1. runda | vs. Natalija Senic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - krecz | szczegóły meczu |