Szwecja
05.05.98, 25 lat
05.05.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Adna Sofradzija vs. Anna Makhorkina - Wzajemne mecze
19.02.18 | Klasyf. | Anna Makhorkina | Adna Sofradzija | 6-74, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
11.09.17 | Klasyf. | Anna Makhorkina | Adna Sofradzija | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Adna Sofradzija form & Anna Makhorkina form
Adna Sofradzija - ostatnie mecze
Tunis - ceglana | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Manon Leonard | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.04.18 1. runda | vs. Catherine Chantraine | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
26.03.18 1. runda klasyf. | vs. Manon Peral | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.02.18 Klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.18 2. runda klasyf. | vs. Denise Simonetti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
13.02.18 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.12.17 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.17 1. runda | vs. Anette Munozova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
26.10.17 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.17 1. runda | vs. Rebecca Gustafson | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Malin Falk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lund - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Zoe Kruger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Alice Matteucci | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.04.17 Klasyf. | vs. Mahak Jain | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Candela Bugnon | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-3, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.04.17 1. runda | vs. Patrycja Polanska | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
28.03.17 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Ena Ovcina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.02.17 Klasyf. | vs. Veronica Napolitano | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.02.17 1. runda | vs. Deborah Kerfs | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Vasilisa Aponasenko | 7-5, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
13.02.17 Klasyf. | vs. Virginia Ciccone | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu |
Anna Makhorkina - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Arisha Ladhani | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Daria Solovyeva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 2-6, 7-62, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Maria Marfutina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Jenifer Anger | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Yu Shan | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Michaela Niedermeier | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | - Anna Makhorkina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-4, - Anna Makhorkina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Elysia Pool | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Mariya Krasakova | 6-2, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Katriin Saar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shreveport - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Nastja Kolar | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Allura Zamarripa | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Wesley - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Andie K. Daniell | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Agnes Gustafsson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |