Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 10.08.2019

Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 10.08.2019 - Rogers Cup - Toronto - porównanie

MECZ

10.08.19PółfinałAnna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 6-0, 6-3 Canada Toronto twarda

STATYSTYKA MECZU

Anna-Lena Groenefeld/Demi SchuursGabriela Dabrowski/Yifan Xu
1. podanie %37/47 (79%)26/42 (62%)
Punkty zdobyte z 1. podania27/37 (73%)12/26 (46%)
Punkty zdobyte z 2. podania4/10 (40%)6/16 (38%)
Zdobyte break-ball5/12 (42%)1/3 (33%)
Punkty zdobyte przez return24/42 (57%)16/47 (34%)
Zdobyte punkty – razem55/89 (62%)34/89 (38%)
Double foul33
Asy10

STATYSTYKA MECZU

1
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 40-15
1-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs serve2-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
3-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs serve4-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40
5-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
6-0
2
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs serve0-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
1-0Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs serve1-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
2-1Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs serve3-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40
3-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs serve4-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
5-2Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs serve5-3
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
6-3

Anna-Lena Groenefeld
Niemcy
04.06.85, 34 lat
180 cm
67 kg
2003
Praworęczny(a)



Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kanada
01.04.92, 27 lat







Gabriela Dabrowski
Demi Schuurs
Holandia
01.08.93, 26 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Chiny
08.08.88, 31 lat




Yifan Xu
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu - Wzajemne mecze

10.08.19PółfinałAnna-Lena Groenefeld/Demi SchuursGabriela Dabrowski/Yifan Xu6-0, 6-3 szczegóły meczuCanada Toronto twarda

Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs - ostatnie mecze

China Shenzhen - halowa
02.11.19
Półfinał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
01.11.19
vs. Hao-Ching Chan/Latisha Chan6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
30.10.19
vs. Timea Babos/Kristina Mladenovic5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
28.10.19
vs. Elise Mertens/Aryna Sabalenka7-5, 1-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
China Beijing - twarda
03.10.19
Ćwierćfinał
vs. Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands6-2, 4-6, 8-10 porażkaszczegóły meczu
02.10.19
2. runda
vs. Ekaterina Alexandrova/Katerina Siniakova1-6, 6-3, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
30.09.19
1. runda
vs. Nadiya Kichenok/Abigail Spears6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
China Wuhan - twarda
27.09.19
Półfinał
vs. Elise Mertens/Aryna Sabalenka2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
26.09.19
Ćwierćfinał
vs. Hao-Ching Chan/Latisha Chan6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
25.09.19
2. runda
vs. Sofia Kenin/Aliaksandra Sasnovich6-4, 3-6, 12-10 zwycięstwoszczegóły meczu
Japan Osaka - twarda
19.09.19
Ćwierćfinał
vs. Yu-Chieh Hsieh/Su-Wei Hsieh3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
18.09.19
1. runda
vs. Momoko Kobori/Ayano Shimizu6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
USA New York - twarda
31.08.19
2. runda
vs. Alexa Guarachi/Bernarda Pera6-73, 2-6 porażkaszczegóły meczu
30.08.19
1. runda
vs. Alize Cornet/Fiona Ferro6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cincinnati - twarda
17.08.19
Finał
vs. Lucie Hradecka/Andreja Klepac4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
16.08.19
Półfinał
vs. Bethanie Mattek-Sands/Coco Vandeweghe7-65, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
15.08.19
Ćwierćfinał
vs. Caty McNally/Alison Riske7-5, 4-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
14.08.19
2. runda
vs. Kiki Bertens/Donna Vekic Kiki Bertens/Donna Vekic/Yifan Xu - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
13.08.19
1. runda
vs. Desirae Krawczyk/Alicja Rosolska6-2, 4-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Canada Toronto - twarda
11.08.19
Finał
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova5-7, 0-6 porażkaszczegóły meczu
10.08.19
Półfinał
vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.08.19
Ćwierćfinał
vs. Nicole Melichar/Kveta Peschke6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
07.08.19
2. runda
vs. Shuko Aoyama/Kaitlyn Christian6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
10.07.19
Ćwierćfinał
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova2-6, 6-71 porażkaszczegóły meczu
08.07.19
3. runda
vs. Anna Blinkova/Yafan Wang6-4, 7-67 zwycięstwoszczegóły meczu
05.07.19
2. runda
vs. Alicja Rosolska/Astra Sharma6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Monique Adamczak/Ellen Perez6-75, 6-1, 9-7 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Eastbourne - trawiasta
25.06.19
1. runda
vs. Hao-Ching Chan/Latisha Chan6-72, 4-6 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Birmingham - trawiasta
23.06.19
Finał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova4-6, 7-64, 8-10 porażkaszczegóły meczu
22.06.19
Półfinał
vs. Ashleigh Barty/Julia Goerges Ashleigh Barty/Julia Goerges/Yifan Xu - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu

Gabriela Dabrowski/Yifan Xu - ostatnie mecze

China Shenzhen - halowa
31.10.19
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 6-4, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
29.10.19
vs. Samantha Stosur/Shuai Zhang6-4, 4-6, 5-10 porażkaszczegóły meczu
27.10.19
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
China Beijing - twarda
02.10.19
Ćwierćfinał
vs. Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
30.09.19
2. runda
vs. Darija Jurak/Maria-Jose Martinez Sanchez6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
China Wuhan - twarda
24.09.19
2. runda
vs. Makoto Ninomiya/Zhaoxuan Yang6-77, 5-7 porażkaszczegóły meczu
USA New York - twarda
04.09.19
Ćwierćfinał
vs. Viktoria Kuzmova/Aliaksandra Sasnovich6-2, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
01.09.19
3. runda
vs. Anna-Lena Friedsam/Laura Siegemund6-3, 0-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
31.08.19
2. runda
vs. Kristie Ahn/Christina Mchale4-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
1. runda
vs. Lidziya Marozava/Katarina Srebotnik7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cincinnati - twarda
14.08.19
2. runda
vs. Caty McNally/Alison Riske7-65, 4-6, 15-17 porażkaszczegóły meczu
Canada Toronto - twarda
10.08.19
Półfinał
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.08.19
Ćwierćfinał
vs. Timea Babos/Anett Kontaveit6-70, 7-65, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
07.08.19
2. runda
vs. Miyu Kato/Sabrina Santamaria7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
14.07.19
Finał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.07.19
Półfinał
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova6-1, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.07.19
Ćwierćfinał
vs. Danielle Rose Collins/Bethanie Mattek-Sands6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
3. runda
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.07.19
2. runda
vs. Kateryna Kozlova/Arina Rodionova6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Ons Jabeur/Fanny Stollar6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Eastbourne - trawiasta
23.06.19
1. runda
vs. Simona Halep/Raluca Olaru6-75, 5-7 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Birmingham - trawiasta
17.06.19
1. runda
vs. Qiang Wang/Dayana Yastremska4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Nottingham - trawiasta
14.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ellen Perez/Arina Rodionova3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
13.06.19
1. runda
vs. Caroline Garcia/Shuai Zhang6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - ceglana
04.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng2-6, 7-5, 5-7 porażkaszczegóły meczu
03.06.19
3. runda
vs. Fiona Ferro/Diane Parry6-1, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
01.06.19
2. runda
vs. Xinyun Han/Yafan Wang6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.05.19
1. runda
vs. Irina Maria Bara/Dalila Jakupovic6-1, 1-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Nurnberg - ceglana
25.05.19
Finał
vs. Sharon Fichman/Nicole Melichar4-6, 7-65, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
24.05.19
Półfinał
vs. Raquel Atawo/Katarina Srebotnik6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
<