MECZ
04.05.09 | 1. runda | Anna-Lena Groenefeld | Pauline Parmentier | 1-6, 6-3, 7-61 | Estoril | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna-Lena Groenefeld | Pauline Parmentier | |
1. podanie % | 50/89 (56%) | 59/96 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/50 (78%) | 35/59 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/39 (31%) | 19/37 (51%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 6/11 (55%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/96 (44%) | 38/89 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/185 (50%) | 92/185 (50%) |
Double foul | 10 | 5 |
Asy | 10 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna-Lena Groenefeld vs. Pauline Parmentier - Wzajemne mecze
04.05.09 | 1. runda | Anna-Lena Groenefeld | Pauline Parmentier | 1-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | Estoril | ceglana |
18.07.08 | 2. runda | Pauline Parmentier | Anna-Lena Groenefeld | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Bad Gastein | ceglana |
06.09.04 | Ćwierćfinał | Anna-Lena Groenefeld | Pauline Parmentier | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Denain | ceglana |
Anna-Lena Groenefeld form & Pauline Parmentier form
Anna-Lena Groenefeld - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
09.10.11 2. runda klasyf. | vs. Evgeniya Rodina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.11 1. runda klasyf. | vs. Kathrin Woerle | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.11 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
01.08.11 1. runda | vs. Sarah Gronert | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
25.07.11 2. runda | vs. Renata Voracova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.11 1. runda | vs. Masa Zec-Peskiric | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Petange - ceglana | ||||
18.07.11 1. runda | vs. Eva Birnerova | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
11.07.11 1. runda | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
03.07.11 2. runda klasyf. | vs. Tetyana Arefyeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.11 1. runda klasyf. | vs. Isabella Holland | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
14.06.11 1. runda klasyf. | vs. Irina Falconi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zlin - ceglana | ||||
06.06.11 1. runda | vs. Ekaterina Lopes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.06.11 2. runda | vs. Michaela Pochabova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.06.11 Półfinał | vs. Patricia Mayr-Achleitner | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.11 Ćwierćfinał | vs. Zuzana Luknarova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
17.05.11 1. runda | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.11 Klasyf. | vs. Anna Floris | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.11 1. runda klasyf. | vs. Karolina Nowak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.11 2. runda klasyf. | vs. Yifan Xu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
02.05.11 2. runda klasyf. | vs. Gail Brodsky | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.05.11 Klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.11 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tessenderlo - ceglana | ||||
18.04.11 Finał | vs. Alison Van Uytvanck | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.04.11 2. runda | vs. Gail Brodsky | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.11 Ćwierćfinał | vs. Elina Svitolina | 6-75, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
18.04.11 Półfinał | vs. Conny Perrin | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.11 1. runda | vs. Bibiane Schoofs | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
28.03.11 1. runda klasyf. | vs. Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bath - halowa | ||||
21.03.11 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Walker | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.11 1. runda | vs. Anne Kremer | 6-0, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu |
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |