MECZ
26.09.17 | 1. runda | Anna-Lena Friedsam | Kimberley Zimmermann | 6-1, 6-3 | Clermont Ferrand | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Anna-Lena Friedsam | Kimberley Zimmermann | |
1. podanie % | 29/44 (66%) | 30/46 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/29 (76%) | 17/30 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/15 (60%) | 5/16 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/46 (52%) | 13/44 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/90 (61%) | 35/90 (39%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna-Lena Friedsam vs. Kimberley Zimmermann - Wzajemne mecze
08.11.17 | 2. runda | Anna-Lena Friedsam | Kimberley Zimmermann | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | Shrewsbury | halowa |
26.09.17 | 1. runda | Anna-Lena Friedsam | Kimberley Zimmermann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Clermont Ferrand | halowa |
Anna-Lena Friedsam form & Kimberley Zimmermann form
Anna-Lena Friedsam - ostatnie mecze
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Talia Gibson | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Daria Snigur | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Peyton Stearns | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Petra Kvitova | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daria Saville | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Kimberley Zimmermann - ostatnie mecze
Chicago - twarda | ||||
22.08.21 Klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.21 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.07.21 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
20.06.21 Klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.05.21 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
18.03.21 2. runda | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - krecz | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Poitiers - halowa | ||||
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.21 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.21 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
04.11.20 2. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |