MECZ
29.10.20 | 2. runda | Yasmine Mansouri | Anna Kubareva | 6-2, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yasmine Mansouri | Anna Kubareva | |
1. podanie % | 29/51 (57%) | 26/46 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/29 (76%) | 15/26 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 2/20 (10%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/46 (63%) | 19/51 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anna Kubareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yasmine Mansouri | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15 | ||
1-1 | Anna Kubareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yasmine Mansouri | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Anna Kubareva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yasmine Mansouri | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yasmine Mansouri | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yasmine Mansouri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Anna Kubareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yasmine Mansouri | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Anna Kubareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yasmine Mansouri | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Anna Kubareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yasmine Mansouri vs. Anna Kubareva - Wzajemne mecze
29.10.20 | 2. runda | Yasmine Mansouri | Anna Kubareva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Yasmine Mansouri form & Anna Kubareva form
Yasmine Mansouri - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Julie Armingol | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Pehal Kharadkar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Kira Pavlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Marie Villet | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Aglaya Fedorova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Anna Kubareva - ostatnie mecze
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
18.05.23 3. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
11.05.23 3. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 2. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - krecz | szczegóły meczu |