MECZ
15.09.20 | 1. runda | Anna Kubareva | Olivia Gram | 6-0, 6-2 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anna Kubareva | Olivia Gram | |
1. podanie % | 31/44 (70%) | 24/42 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/31 (71%) | 10/24 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/13 (46%) | 5/18 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/42 (64%) | 16/44 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Kubareva | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Kubareva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Dania
23.11.00, 23 lat
19031 $
23.11.00, 23 lat
19031 $
Anna Kubareva vs. Olivia Gram - Wzajemne mecze
15.09.20 | 1. runda | Anna Kubareva | Olivia Gram | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Anna Kubareva form & Olivia Gram form
Anna Kubareva - ostatnie mecze
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
18.05.23 3. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
11.05.23 3. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 2. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - krecz | szczegóły meczu |
Olivia Gram - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Marine Szostak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.03.24 2. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |