MECZ
09.05.18 | 1. runda | Anna Kubareva | Lina Glushko | 6-3, 6-1 | Sajur | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anna Kubareva | Lina Glushko | |
1. podanie % | 37/61 (61%) | 44/60 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/37 (68%) | 19/44 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/24 (46%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/60 (58%) | 25/61 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/121 (59%) | 50/121 (41%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Kubareva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Anna Kubareva | 3-3 | |
Anna Kubareva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Anna Kubareva | 5-3 | |
6-3 |
2 | ||
Anna Kubareva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Kubareva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Kubareva vs. Lina Glushko - Wzajemne mecze
11.11.22 | Półfinał | Anna Kubareva | Lina Glushko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Kiryat | twarda |
09.05.22 | Klasyf. | Lina Glushko | Anna Kubareva | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | W100+H La | ceglana |
09.05.18 | 1. runda | Anna Kubareva | Lina Glushko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Sajur | twarda |
Anna Kubareva form & Lina Glushko form
Anna Kubareva - ostatnie mecze
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
18.05.23 3. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
11.05.23 3. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 2. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - krecz | szczegóły meczu |
Lina Glushko - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
24.02.24 Finał | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | - Lina Glushko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |