MECZ
16.03.19 | Półfinał | Anna Kubareva | Laura Schaeder | 6-1, 6-4 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anna Kubareva | Laura Schaeder | |
1. podanie % | 41/60 (68%) | 32/51 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/41 (68%) | 15/32 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/19 (42%) | 8/19 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/51 (55%) | 24/60 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/111 (58%) | 47/111 (42%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Kubareva | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Kubareva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Kubareva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Kubareva | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Kubareva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Kubareva vs. Laura Schaeder - Wzajemne mecze
16.03.19 | Półfinał | Anna Kubareva | Laura Schaeder | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Anna Kubareva form & Laura Schaeder form
Anna Kubareva - ostatnie mecze
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
18.05.23 3. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
11.05.23 3. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 2. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - krecz | szczegóły meczu |
Laura Schaeder - ostatnie mecze
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
09.09.20 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
24.08.20 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.12.19 Finał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.19 Półfinał | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |