MECZ
13.03.19 | 1. runda | Anna Kubareva | Julia Lohoff | 7-63, 4-6, 6-3 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anna Kubareva | Julia Lohoff | |
1. podanie % | 64/102 (63%) | 76/106 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/64 (55%) | 40/76 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/38 (45%) | 12/30 (40%) |
Zdobyte break-ball | 8/11 (73%) | 7/10 (70%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/106 (51%) | 50/102 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/208 (51%) | 102/208 (49%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anna Kubareva | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Kubareva | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Kubareva | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Kubareva | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Kubareva | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Kubareva | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Anna Kubareva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Anna Kubareva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Kubareva | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Kubareva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Kubareva | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Kubareva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Kubareva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Kubareva vs. Julia Lohoff - Wzajemne mecze
13.03.19 | 1. runda | Anna Kubareva | Julia Lohoff | 7-63, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Anna Kubareva form & Julia Lohoff form
Anna Kubareva - ostatnie mecze
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
18.05.23 3. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
11.05.23 3. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 2. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - krecz | szczegóły meczu |
Julia Lohoff - ostatnie mecze
W60 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | szczegóły meczu |