MECZ
10.02.20 | 1. runda klasyf. | Anna Kubareva | Barbora Miklova | 7-5, 6-2 | W25 Trnava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Kubareva vs. Barbora Miklova - Wzajemne mecze
10.02.20 | 1. runda klasyf. | Anna Kubareva | Barbora Miklova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Trnava | halowa |
Anna Kubareva form & Barbora Miklova form
Anna Kubareva - ostatnie mecze
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
18.05.23 3. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
11.05.23 3. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 2. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - krecz | szczegóły meczu |
Barbora Miklova - ostatnie mecze
Prague - twarda | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.21 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
23.03.21 1. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
08.12.20 1. runda | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
31.07.20 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
25.06.20 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - krecz | szczegóły meczu |