Szwajcaria
01.05.97, 26 lat
01.05.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Laura Tinello vs. Anna Klasen - Wzajemne mecze
01.04.18 | 2. runda klasyf. | Anna Klasen | Laura Tinello | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Laura Tinello form & Anna Klasen form
Laura Tinello - ostatnie mecze
Sharm El - twarda | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lily Clements-Markham | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Rimi So | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Agnes Brun | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Timea Pavlickova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.02.18 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.18 2. runda klasyf. | vs. Liv Drolshammer | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Emma Lioi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Mayssa Tebourbi | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.11.17 1. runda | vs. Jelena Simic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 1-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beni Mellal - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Hadil Nazih | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Denise-Antonela Stoica | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Pauline Wuarin | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Alice Viglianisi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
13.10.17 2. runda | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Patricia Boentgen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Patricia Boentgen | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sion - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tanja Grzan | 6-75, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Celine Kern | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
05.07.17 1. runda | vs. Cristina Adamescu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Vulpio | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Anna Kalabukhova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Kristina Miletic | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Anna Klasen - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Pohankova | - Anna Klasen - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
16.11.22 2. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |