MECZ
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Anna Gross | Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | W25 Vienna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Austria
10.03.02, 22 lat
10.03.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
08.07.99, 24 lat
08.07.99, 24 lat
Anna Gross vs. Katarina Sopkova - Wzajemne mecze
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Anna Gross | Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Vienna | ceglana |
Anna Gross form & Katarina Sopkova form
Anna Gross - ostatnie mecze
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Julie Struplova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Krivosudska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Natasa Kosanin | Natasa Kosanin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.22 2. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | Sylvie Zund - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Sorina Ghibarsina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Mihaela Tsoneva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sophia Desiree Piech | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lena Ramharter | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Adele Burato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Warmbad - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Nadel | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Eva-Maria Riml | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Katarina Sopkova - ostatnie mecze
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-2, - Katarina Sopkova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Klara Veldman | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 6-75, 7-65, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-4, 6-76, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 3-0, Victoria Chramcova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.05.23 Klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ema Harajda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Plihal | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Sartori | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Alica Rusova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.22 Klasyf. | vs. Andreea Alexandra Lila | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lucy Dawson | 6-1, 1-0, Lucy Dawson - krecz | szczegóły meczu |